Goucher College

Goucher College

Goucher College

Введення

Goucher College присвячений освіті гуманітарних наук, яка готує студентів у широкій, гуманній перспективі до дослідницького життя, творчості та критичного та аналітичного мислення.

Станьте моделлю доступної трансформаційної освіти, яка поєднує навчальне та спільне навчання для випускників, які можуть вирішувати складні проблеми разом із людьми, які не схожі на них самих.

Основними цілями коледжу є допомогти кожному студенту оволодіти значними знаннями та навичками, розвиваючи при цьому повагу до індивідуального та культурного різноманіття, почуття соціальної відповідальності та систему особистої та професійної етики.

Гуше вважає, що цих цілей найкраще досягти в середовищі, яке реагує на студентів як як особистість, так і як члени декількох груп. Відповідно, освіта в Гуше базується на зростаючому почутті спільноти - спільноти, де цінують та практикують дискурс, де студенти відвідують невеликі класи та тісно взаємодіють з викладачами та між собою, і де студенти можуть брати участь та проводити позакласні програми.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Baltimore

    Dulaney Valley Road,1021, 21204, Baltimore

    Запитання