Golden Gate University

Golden Gate University

Golden Gate University

Введення

Уже другий рік поспіль фонд "Вашингтон" щомісяця Golden Gate University Америку в школі №1 для дорослих у своєму щорічному керівництві коледжу та рейтингах.

Освіта професіонал З 1901 року

Понад 110 років некомерційний Golden Gate University (ГГУ) допомагає студентам досягти своїх професійних цілей, надаючи бакалаврську та випускну освіту в галузі бухгалтерського обліку, права, оподаткування, бізнесу та суміжних галузей.

GGU - це четвертий найстаріший приватний неприбутковий університет штату Каліфорнія, що складається з 3000 студентів та представляє понад 68 000 випускників. Кампус університету розташований у центрі міста Сан-Франциско. На додаток до вечірніх і вихідних класів, більшість курсів та ступенів пропонуються повністю в Інтернеті.

Місія

Golden Gate University готує людей до керівництва та служіння, забезпечуючи високоякісні практичні навчальні програми з бухгалтерського обліку, права, оподаткування, бізнесу та суміжних професій - як неприбутковий заклад - в інноваційному та складному навчальному середовищі, що охоплює професійну діяльність етика та різноманітність.

Історія

Golden Gate University прослідковує своє походження до вечірньої серії лекцій, започаткованої Сан-Франциско YMCA під час Каліфорнійської золотої лихоманки на початку 50-х років. Вже тоді лекції зосереджувались на практичних питаннях дня, таких як аналіз золота та англійська мова. Перша програма з присвоєння ступенів університету розпочалася у 1901 році, коли утворилася перша в Університеті юридична школа. Запропонувавши заняття вночі, Золоті Ворота здійснили юридичні заняття для звичайної людини. Чотири студенти склали перший випускний клас юридичної школи. Сьогодні Golden Gate University продовжує працювати як піонер освіти дорослих у сфері бізнесу та менеджменту, бухгалтерського обліку, оподаткування та права. Як завжди, GGU акцентує увагу на практичному навчанні фахівців, які практикують у цій галузі.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • San Francisco

    536 Mission Street San Francisco, CA 94105, 94105-2968, San Francisco

Запитання