Goizueta Business School

Goizueta Business School

Goizueta Business School

Введення

Наш досвід робить нас чудовими. Уявіть, що він може зробити для вас.

Майже 100 років досвіду означає, що ми знаємо, як створити тривалий і значущий бізнес-вплив.

Goizueta Beyond: уявлення про майбутнє бізнесу

Бізнес - це транспортний засіб, здатний забезпечити суттєвий, тривалий вплив на суспільство. Застосування цього погляду розкриває нашу колективну здатність до інновацій найважливішими способами на найактуальніші теми. Майже 100 років Goizueta Business School стала навчальним майданчиком для принципових лідерів та лабораторії для потужних роздумів. Наша історія включає в себе етос етичного бізнесу і дає нам змогу прагнути до безперервного прогресу. Налаштовуючи складну взаємозалежність бізнесу та суспільства, ми прагнемо скликати найяскравіші уми, щоб вирішити найбільші проблеми з цілісністю, винахідливістю та піснеспівуванням. Це Goizueta Beyond.

Історія формування майбутнього.

Через рух, наполегливість та сміливі ідеї, наш тезка, Роберто Гойзуета змогла піднятися на вершину керівництва компанії в компанії The Coca-Cola і привести її до безпрецедентного процвітання. Під його керівництвом ринкова вартість акцій Coca-Cola зросла з 4 мільярдів доларів у 1981 році до 145 мільярдів доларів у 1997 році.

Роберто С. Гойзуета

Наш тезка був одним з великих бізнес-лідерів XX століття. За свою 16-річну посаду в компанії The Coca-Cola Роберто Гойзуета збільшив свою цінність з $ 4 млрд. До $ 145 млрд. - забезпечивши його місце серед "найбільш захоплених корпорацій Америки", як зазначено у списку Fortune. Під час будівництва бізнесу Goizueta також вніс істотний внесок у розвиток Емори та бізнес-школи.

Протягом усього життя Годзуета керувався цікавістю, інтелектуальною мужністю та цілістю. Ми маємо честь поділитися своїм ім'ям і виправдати свої цінності, які є наріжним каменем нашого освітнього підходу, і є основою для нашої місії з виховання найкращих завтрашніх лідерів.

Вплив Goizueta Business School

Роберто К. Гойзуета говорить про важливість ведення бізнесу з цілісністю, честю і гордістю. Його син поділяє улюблену цитату, яка висвітлює те, що робить хорошим лідером.

Розташування

  • Atlanta

    Clifton Road,1300, 30322, Atlanta

Запитання