Keystone logo
Global College Malta

Global College Malta

Global College Malta

Введення

Тепло вітаємо в Global College Malta. Ласкаво просимо!

Global College Malta є одним із найпрестижніших і перспективних приватних закладів Середземноморського регіону, що базується на Мальті. Ми відомі тим, що пропонуємо виняткові, високоякісні курси для студентів та аспірантів. Наша цілісна освіта світового рівня та міждисциплінарні навчальні програми спрямовані на підготовку наших студентів до кар’єри, яка приносить задоволення та має високу винагороду.

Усі наші курси актуальні та пов’язані з галуззю та активно заохочують креативність, вирішення проблем, критичне мислення та позитивне відображення останніх тенденцій і технологій, необхідних для задоволення потреб мінливого глобального середовища та ринків.

Наші курси в Global College Malta створені для підвищення працевлаштування, і ми з гордістю пропонуємо спеціально розроблені високоякісні курси з бізнесу та менеджменту. Унікальна сила нашого навчального закладу обумовлена визнаним досвідом і навичками викладання наших авторитетних науковців з усього світу, які приносять великий і передовий досвід викладання, бізнесу та промисловості. Ми дуже пишаємося тим, що вітаємо вас, як наше наступне покоління лідерів галузі, щоб співпрацювати з нами за допомогою унікального досвіду навчання та допомогти створити ваше успішне майбутнє. Наша мета — надати вам навички та знання, які допоможуть вам досягти успіху в глобальному конкурентному середовищі. Який би курс ви не вибрали, ми бажаємо вам успіхів і надзвичайно приємного та корисного навчання.

Про Study World Global College Malta

Study World Global College Malta є частиною успішної міжнародної організації подальшої та вищої освіти, яка має навчальні заклади по всьому світу. Таким чином, ви приєднуєтеся до дуже успішної всесвітньої навчальної мережі. Global College Malta встановив міцні партнерські відносини з низкою престижних британських університетів, і цей досвід і знання будуть використані у ваших навчальних курсах. Ці міжнародні зв’язки дозволяють нашим студентам користуватися можливістю навчання на Мальті, одночасно здобуваючи ступені, присуджені всесвітньо відомими британськими університетами.

Давно заснований на Мальті

Маючи майже десятирічний досвід роботи на Мальті, Global College Malta завоювала заслужену репутацію високої якості та має міцні й тісні зв’язки з місцевою промисловістю. Багато наших студентів зробили дуже успішну кар’єру в мальтійських і міжнародних організаціях, що свідчить про високу якість і потенціал для розвитку навичок усіх наших курсів. За останнє десятиліття Коледж випустив велику кількість студентів, які володіють такими затребуваними академічними та практичними навичками, які зараз необхідні в робочому середовищі 21-го століття. Наші студенти мають визнані навички в області лідерства, управління інноваціями, творчого мислення та спілкування. Наша студентська група в основному складається з професіоналів, які прагнуть або підвищити свій професійний досвід за допомогою акредитованої академічної кваліфікації, або ж професійно розвиватися шляхом подальшого навчання. Різноманітний досвід наших студентів і викладачів допомагає створити насичене, яскраве та стимулююче навчальне середовище, в якому людей активно заохочують ділитися своїми поглядами та знаннями, щоб допомогти принести користь класу в цілому. Навчання в коледжі – це завжди цікаво та інноваційно!

Акредитовані курси

Лідерство та управління, маркетинг, людські ресурси, стратегічне мислення та фінанси – ось деякі з областей, у яких наші студенти можуть спеціалізуватися, записавшись на один із курсів, які пропонують Global College Malta. Усі наші курси офіційно підтверджені та акредитовані Управлінням подальшої та вищої освіти Мальти, і їх можна вивчати на кількох академічних рівнях Мальтійської системи кваліфікацій.

Викладацький склад, призначений у Global College Malta , володіє справді чудовими навичками та досвідом у всьому, що стосується сучасного бізнесу та управління, надаючи нашим студентам фантастичну практичну базу з усіх дисциплін, які ми викладаємо.

Global College Malta завжди дотримується свого девізу – розвивати справжній потенціал людей – постійно забезпечуючи академічні досягнення та надаючи високоякісну підтримку та допомогу всім нашим студентам.

Курси для працюючих професіоналів

Global College Malta активно задовольняє потреби зайнятих працюючих професіоналів – будь то працюючий батько, генеральний директор зайнятої організації, працівник, який шукає підвищення по службі, або особа, яка хоче розширити свої знання та досвід, отримавши академічну кваліфікацію, тощо на. Ми обслуговуємо цих зайнятих людей різними, підтримуючими та захоплюючими способами:

 • Наші розклади спеціально розроблені для тих людей, які зайняті повний робочий день. Викладання на всіх наших курсах зазвичай відбувається у вечірній час два-три рази на тиждень.
 • Наші досвідчені керівники служби підтримки студентів. Кожна з наших програм навчання має відданого працівника, чия робота полягає просто в тому, щоб забезпечити безперебійний зв’язок між коледжем, нашими викладачами та всіма нашими студентами, надаючи корисну підтримку протягом усього навчального шляху наших студентів.
 • Ми пропонуємо модульні курси, які спеціально розроблені для зайнятих професіоналів, яким, можливо, доведеться працювати непостійний робочий день і які можуть не мати постійного графіка роботи. Маючи модульну структуру, ви можете легко «перестрибувати та переривати» своє навчання відповідно до ваших індивідуальних обставин.
 • Ми спеціально обслуговуємо тих, хто, можливо, не навчався протягом тривалого часу або кому, можливо, не вистачає впевненості, проводячи підтримуючі сесії, які швидко пришвидшують їх, щоб вони могли дійсно насолоджуватися та успішно завершити свій курс.

Ми активно вітаємо студентів з усіх верств суспільства та зробимо все можливе, щоб спробувати зробити їхній досвід навчання в коледжі максимально приємним і повноцінним. Ми завжди поруч, щоб надати підтримку та допомогу, і ми докладаємо максимум зусиль, намагаючись пізнати кожного з наших студентів, щоб ми могли краще зрозуміти, як допомогти їм реалізувати свій справжній потенціал. Ми дуже пишаємося тим, що відгуки наших студентів дійсно хороші!

Особливості кампусу

  Розташування

  • Il-Kalkara

   Global College Malta, Smart City Malta SCM 01, Ricasoli, SCM 1001, Il-Kalkara

  • Buona Vista area

   SmartCity Malta SCM01, , Buona Vista area

  Запитання