Global College Australasia

Global College Australasia

Global College Australasia

Введення

З кампусом у місті Перт, який знаходиться поруч із усім, що вам знадобиться під час вашого перебування у прекрасній Західній Австралії. Global College Australasia - це сучасний та динамічний навчальний заклад, який пропонує високоякісні програми у зручному середовищі, що сприяє навчанню та спонукає студентів досягати досконалості у навчанні шляхом практичного впровадження.

Global College Australasia був заснований під гаслом "Навчись лідирувати, практикуй успіх", розширюючи можливості для творчості та навчання в галузі промисловості. Ми є національно акредитованою зареєстрованою навчальною організацією Австралійського управління якості навичок (ASQA). Що нас відрізняє від однолітків, так це наш основний акцент на вихованні академічної досконалості, розміщенні на робочому місці та навчанні, а також забезпеченні освітнього досвіду студентів таким, щоб вони з радістю запам’ятовували час, проведений у Global College Australasia на все життя.

Виняткове викладання, видатні умови та широкі академічні та соціальні послуги є центральним для освітньої філософії Global College Australasia . Керівництво та персонал Global College Australasia це галузеві експерти, які приносять у клас багаті знання та досвід. Розміри класів невеликі, а підхід до викладання - доброзичливий, підтримуючий та персоналізований.

Ми запрошуємо студентів з усіх культурних середовищ відчути природну красу Західної Австралії та спокійний спосіб життя, отримуючи при цьому високу якість, міжнародну кваліфікацію. Ви відчуєте чудове середовище для навчання. Наш кампус має широкий спектр якісних закладів, які допоможуть вам навчитися, взяти участь та поспілкуватися. Ми запрошуємо вас ознайомитись із різноманітним спектром програм, які ми можемо запропонувати, та розглянути численні переваги вибору навчання в нашому коледжі.

Розташування

  • East Perth

    Wellington Street,176, 6004, East Perth

    Програми

      Запитання