The Global Campus of Human Rights

The Global Campus of Human Rights

The Global Campus of Human Rights

Введення

The Global Campus of Human Rights є міждисциплінарним центром передового досвіду, який підтримується ЄС і спрямований на продовження просування прав людини та демократизації через освіту, спеціалізовану підготовку та дослідницьку співпрацю в усьому світі через мережу регіональних партнерів. Його головний офіс знаходиться у Венеції, Італія, а регіональні партнери розташовані в Аргентині, Вірменії, Боснії та Герцеговині, Лівані, Південній Африці та Таїланді.

Ця велика мережа, до складу якої входять 100 престижних університетів, є найбільшою мережею університетів у світі, що спеціалізується на питаннях прав людини та демократії. Його партнери відомі в усьому світі своєю провідною роллю в освіті, дослідженнях та пропаганді прав людини та демократизації.

Місія

Місія Кампусу GLOBAL полягає в тому, щоб розвиватися як стратегічний центр для розвитку, взаємозв’язку та координації ключових людських ресурсів і досвіду в галузі прав людини в усіх регіонах світу, працюючи із зацікавленими сторонами в урядових, міжнародних рівні уряду та громадянського суспільства.

Партнери

Окрім академічних установ, ключовими партнерами Кампусу GLOBAL є Європейський Союз, місцеві, регіональні та національні органи влади, які співпрацюють з університетами Кампусу GLOBAL у відповідних країнах, а також активні міжнародні та неурядові організації у сферах прав людини та демократизації.

Розташування

  • Venice

    Global Campus of Human Rights Headquarters Monastery of San Nicolò Riviera San Nicolò 26, I-30126 , Venice

Запитання