© © University of Lille
Ghent University - Faculty of Pharmaceutical Sciences

Ghent University - Faculty of Pharmaceutical Sciences

Ghent University - Faculty of Pharmaceutical Sciences

Введення

Університет Гента входить до 100 найкращих університетів і один з найбільших університетів Бельгії. Наші 11 факультетів пропонують понад 200 курсів і проводять глибокі дослідження в широкому діапазоні наукових областей. Ghent University Global Campus також є першим європейським університетом у Сонгдо, Південна Корея.

Що означає Гентський університет?

Гентський університет – це плюралістичний університет, відкритий для всіх, незалежно від ідеологічного, політичного, культурного чи соціального походження. Наше кредо – «Смій думати».

Гентський університет був заснований у 1817 р. У 2017 р. Гентський університет відзначив своє 200-річчя.

Як 100 найкращих університетів з понад 49 000 студентів і 15 000 співробітників, ми є одним із найбільших університетів у голландській мові, розташованих у Фландрії, Бельгія. Ghent University Global Campus також є першим європейським університетом у Сонгдо, Південна Корея.

Наші 11 факультетів пропонують понад 200 курсів і проводять глибокі дослідження в широкому діапазоні наукових областей. Декілька наших дослідницьких груп, центрів та інститутів відомі у всьому світі в таких дисциплінах, як біотехнологія, аквакультура, мікроелектроніка, історія, ...

У 2017 році Гентський університет відзначив своє 200-річчя. За останні 200 років серед співробітників та випускників нашого університету було багато видатних учених, міністрів і навіть лауреатів Нобелівської премії.

Розташування

  • Ghent

    Ottergemsesteenweg,460, 9000, Ghent

    Запитання