Gershon H. Gordon Faculty of Social Sciences Tel Aviv University

Gershon H. Gordon Faculty of Social Sciences Tel Aviv University

Gershon H. Gordon Faculty of Social Sciences Tel Aviv University

Введення

Про

Соціальні науки в Тель-Авівському університеті

Соціальні науки вивчають колективні аспекти людського досвіду, що виявляються в культурі та багатьох формах соціальної організації. З моменту свого заснування в 1964 році факультет соціальних наук Тель-Авівського університету поставив за мету продовжити наше розуміння соціальних форм загалом і ізраїльського суспільства зокрема. Розташований у найбільшому в Ізраїлі столичному районі - його діловому та культурному центрі - факультет соціальних наук Тель-Авівського університету пропонує різноманітне та яскраве середовище досліджень та навчання.

Колективна робота членів нашого факультету була підтримана 17 науково-дослідними центрами та інституціями, а саме: ізраїльська та єврейська ідентичність, система ізраїльської партії та поведінка голосування, ізраїльські сімейні моделі та гендерна нерівність, інтеграція іммігрантів, вплив імміграції на економічний розвиток, Єврейсько-арабські відносини, вплив війни і окупації на ізраїльське суспільство і на людей, соціальну та економічну нерівність між арабами і євреями і між євреями, соціальний вплив на розширення вищої освіти, і малі країни в глобалізується світі.

Факультет соціальних наук, що налічує понад 20% студентів Тель-Авівського університету, є найбільш гетерогенним; з посиланнями на такі різноманітні області, як неврологічні науки (когнітивна і біопсихологія), математика (економічна теорія), культурологія (антропологія) і філософія (політична думка). Під широким колом соціальних наук в Університеті Тель-Авіва вивчаються такі різноманітні теми, як порівняльні політичні інститути; міжнародні зв'язки; імміграційні та соціальні права; ризик і прийняття рішень; ринки та контракти; вплив електронних засобів масової інформації та її регулювання; стійке зростання; роботи та організації; стресу та його регулювання; сприйняття і пам'ять.

8 академічних навчальних одиниць, які складають факультет соціальних наук, пропонують широкий спектр навчальних програм. Бакалаврська програма заохочує студентів до участі в мультидисциплінарних дослідженнях. Більшість студентів навчаються у подвійних великих програмах у рамках соціальних наук, таких як політологія та комунікація, або психологія та соціологія, або об'єднуючи соціальні науки та інші дисципліни, такі як психологія та біологія, економіка та комп'ютерні науки, або комунікація та далекосхідні дослідження.

На рівні випускників факультет соціальних наук пропонує ступінь магістра мистецтв у галузі комунікації, вирішення конфліктів, дипломатії, економіки, трудових досліджень, політології, психології, державної політики, досліджень безпеки, соціальної роботи, соціології та антропології. Науково-орієнтовані програми спрямовані на підготовку наступного покоління академічного керівництва, прищеплення їм глибокого теоретичного розуміння та методологічної експертизи. Наші виконавчі програми підвищують базу знань і аналітичні навички професіоналів на початку та середині кар'єри в таких сферах, як державна політика, управління людськими ресурсами, дипломатія та безпека, політичні комунікації та політичне керівництво. Міжнародні програми, які повністю проводяться англійською мовою, надають студентам з усього світу можливість закінчити ступінь магістра мистецтв у Тель-Авівському університеті у вирішенні конфліктів, а також у дипломатії та безпеці.

Факультет соціальних наук Тель-Авівського університету пропонує своїм провідним місцем в ізраїльських наукових колах і дисциплінарному розмаїтті унікальну можливість для вчених і студентів вивчати, досліджувати і шукати вирішення проблем окремих людей і суспільства у ХХІ столітті.

З робочого столу декана

Факультет соціальних наук в Тель-Авівському університеті був відкритий в 1964 році.

З часу його інавгурації факультет зростав і розвивався як з точки зору кількості студентів, що навчаються, так і з числа членів академічного та адміністративного персоналу, а також з точки зору розширення навчальних програм і областей досліджень. Ім'я факультету суспільних наук свідчить про його унікальність. Вона забезпечує академічні рамки високого рівня, які навчають студентів, поєднуючи викладання з дослідженнями, причому кожен з предметів навчальної програми тісно і безпосередньо пов'язаний із середовищем, в якому ми всі живемо. Завдяки цьому ми вважаємо, що це є нашим зобов'язанням забезпечити, щоб студенти отримали глибокі теоретичні знання та навички, які дозволять їм зрозуміти складність суспільного життя і отримають досвід у проведенні досліджень високого рівня, які зв'яжуть їх з полях ізраїльського суспільства.

Цей багатогранний підхід виражається тим, що співробітники факультету складаються з науковців вищого класу, видатних теоретиків, визнаних в Ізраїлі та в усьому світі, а також ключових фігур у галузі, які приносять факультету свій великий досвід. в галузі економіки, політики, медіа та оборони.

Факультет диверсифікований і представлений весь спектр галузей соціальних наук. На факультеті працюють 5 незалежних шкіл: Школа економіки, Школа соціальної роботи, Школа психології, Школа політичних наук, управління та міжнародні відносини та Школа соціальних та політичних досліджень, до складу якої входять наступні кафедри: Соціологія та Антропологія, комунікації, трудові дослідження, публічна політика та програма управління конфліктами та медіацією. Унікальні навчальні програми з англійської мови пропонуються різними школами факультету, в рамках досліджень з управління конфліктами та посередництвом, міграції, дипломатії та оборони, а також досліджень політичних комунікацій, а також Програми боротьби зі стресом, катастрофами та травмами.

В рамках навчання на бакалавраті факультет заохочує міждисциплінарні дослідження, і більшість студентів вивчають дво-департаментські сфери на факультеті або спільно з іншими факультетами, такими як адміністрація, науки про життя, гуманітарні науки, мистецтво і точні науки, а також Що стосується вчених ступенів, студенти навчаються в одному з кафедр і спеціалізуються в одній з провідних галузей досліджень, частково з прагненням інтегруватися в академічний світ і частково з бажання впровадити знання в професійну практику.

Факультет пишається своїми студентами та випускниками, чий високий рівень навчання відкрив їм двері для продовження навчання та працевлаштування в престижних інститутах в Ізраїлі та в усьому світі.

Широкомасштабну наукову діяльність, що проводиться на факультеті, допомагають дослідницькі центри та інститути і є основою для різних навчальних програм, за допомогою яких ми готуємо майбутнє покоління дослідників і фахівців у різних соціальних науках.

Щороку факультет проводить цілий ряд заходів - симпозіумів, конференцій та підвищення кваліфікації, на яких студентам, а також широкій громадськості пропонується можливість вивчення та знайомства з унікальними напрямками, пов'язаними з суспільним життям і які знаходяться на епіцентр поточного публічного дискурсу.

У цій атмосфері підтримки і прийняття ми прагнемо до постійного зростання і розвитку способу плідної співпраці між усіма учасниками.

Проф. Тамі Ронен Розенбаум

Декан факультету

Розташування

  • Tel Aviv-Yafo

    Gershon H. Gordon Faculty of Social Sciences Tel Aviv University, , Tel Aviv-Yafo

Запитання