Georgia State University - J. Mack Robinson College of Business

Georgia State University - J. Mack Robinson College of Business

Georgia State University - J. Mack Robinson College of Business

Введення

Вирішення проблем, які мають значення

Робінсон бізнес-коледж - це спільнота студентів, викладачів і професіоналів, які спеціалізуються на виявленні розуміння, що стимулює розумніші бізнес-рішення.

Маючи багату історію в місті, Робінзонський коледж розташований у центрі Атланти, є лідером серед місцевих та глобальних ділових партнерів та підтримує мережу випускників, що налічує понад 60 000 людей, що охоплює далеко і широко - від малого бізнесу до глобального компанії. Ми маємо міцні зв’язки по всьому світу - і ми подбаємо про те, щоб це робили і наші студенти.

Наші програми були побудовані, щоб підштовхнути студентів за межі аудиторії та запропонувати досвід, який перекриває розрив між бізнес-освітою та діловим світом. Наш міжнародно визнаний факультет - це не тільки фахівці у своїх галузях, але й плідні автори, видатні дослідники та відзначені нагородами лідери.

Студенти Robinson виділяються

Ви знайдете наших студентів, які служать консультантами для місцевого бізнесу та надають бізнес-плани, дослідження ринку та оцінку продукції. Вони працюють пліч-о-пліч з діловими партнерами, щоб вирішити реальні проблеми з великими даними та запропонувати обґрунтовані рішення. Наші студенти подорожують світом, вивчаючи бізнес, який працює у всьому світі. Вони змагаються за вищі рейтинги у випадку змагань, хакатонів та проблем із підприємництвом. Наші випускники висаджуються на найвищі посади, заробляють підвищення та роблять собі ім’я та Робінзонський коледж.

Станьте ближче до бізнесу

 • Симпозіуми з фінансового лідерства.
  Піврічний симпозіум з фінансового лідерства складається з груп керівників C-suite, підприємців та фінансових фахівців, які знайомлять студентів з найкращими діловими практиками, новими тенденціями та майбутнім бізнесу . Модерується нашим виконавчим директором у штаті, керівником C-suite в двох компаніях Fortune 500 та в процесі повороту приватних інвестицій, минулі теми Симпозіумів включають злиття та поглинання, майбутнє банківської справи, приватний капітал, FinTech, управління активами та багатством та різноманітність фінанси. Після панельної дискусії студенти взаємодіють з нашими гостями у мережевому прийомі.
 • Програма наставника.
  Студенти можуть отримати керівника-наставника для надання кар’єрних порад та ділових зв’язків. Серед наставників є керівники C-suite в таких фірмах, як Georgia Pacific , Turner Broadcasting , BlueLynx , Churches Chicken , Printpack та Oglethorpe Power .
 • Мережа фінансового лідерства.
  Мережа фінансового лідерства (FLN), пов’язана з Міністерством фінансів, забезпечує студентам доступ до провідних фірм в Атланті, таких як Equifax, Mohawk Industries , Intercontinental Hotel Group , Georgia Pacific , Westrock , Mueller Water Products , PrimeRevenue та Alvarez & Marsal . FLN є каналом для фінансової спільноти та джерелом наставників, зв'язків та професійних можливостей.
 • Нагороди «Фінансовий лідер року» (FLY).
  Фінансовий департамент спонсорує нагороду FLY Awards , щорічну подію, на якій відзначають видатних лідерів у фінансовій спільноті та допомагають зв’язати студентів із „рушіями та шейкерами” у фінансах Атланти.
 • Курс фінансового лідерства.
  Під керівництвом нашого виконавчого директора, курс фінансового лідерства зосереджений на розвитку кар'єри та людського капіталу шляхом наставництва, тестування оцінки кар'єри та взаємодії з виконавчими спікерами.

Покращення бачення 2020 року

Поліпшення Vision 2020 є 5-річним стратегічним планом Робінсона, який вимагає інвестицій у факультет, збільшуючи кількість можливостей для засвоєння студентів, а також поглиблюючи співпрацю між коледжами та корпоративними партнерами, вдосконалюючи засоби та технології. наявні ресурси та нові доходи. План був затверджений на засіданні факультету Робінзона 2015 року 18 листопада 2015 року.

Бачення

Ніхто не наближається до бізнесу, ніж Робінсон.

У серці Атланти, оточеного компаніями Fortune 500 і підприємницькими компаніями, Робінсон коледж бізнесу сприяє глибоким і тривалим діловим відносинам, які перетинають наші дослідницькі, викладацькі та службові місії для полегшення нашого розвитку лідерів наступного покоління . Ми робимо майбутній талант через програми ступенів, постійно з'єднуючи студентів з бізнесом і суспільством, і ми підтримуємо нинішніх лідерів через освіту виконавчої влади, а також співпрацю та спонсорські дослідження. Це дозволяє нам бути ближче до бізнесу, краще розуміти виклики ринку та більш ефективно розвивати та впроваджувати рішення з бізнесом.

Три цілі необхідні для досягнення цього бачення до 2020 року:

 1. Дайте можливість студентам скористатися можливостями технологічної революції
 2. Сприяти створенню дослідницького середовища, необхідного для створення проникливих бізнес лідерів
 3. Вести цілеспрямоване співтовариство

Місія

Забезпечити створення різноманітних студентських кадрів, готових забезпечити цінність у бізнесі, уряді та неприбуткових організаціях.

Ми досягаємо цього шляхом залучення науковців та практиків, які покращують наше розуміння того, як люди, організації та ринки найбільш ефективно покращують соціальний добробут. Ми ділимось цими знаннями з нашими колегами, а також нинішніми та майбутніми керівниками бізнесу, щоб максимізувати його потенціал для впливу на людей, сім'ї, громади та глобальне суспільство.

Основні цінності

Чотири цінності визначають нас і спрямовують наші результати.

115806_Openness.jpg

115807_Rigor.jpg

115808_Collaboration.jpg

115809_PowerofMarkets.jpg

Відкритість

Строгість і релевантність.

Співпраця.

Сила ринків.

Ми відкрито прагнемо шукати творчі ідеї і способи досягнення того, що інші претензії можуть бути неможливими. Ми виступаємо за нинішніх і майбутніх лідерів з усіх верств суспільства.

Ми проводимо ретельні та відповідні дослідження, які стимулюють академічний світ і дозволяють нам надавати освітній досвід, який надихає нинішніх та майбутніх керівників бізнесу на просування, інновації та перетворення ділової практики.

Ми створюємо і цінуємо відносини співпраці, які дозволяють нам перекладати академічні знання, методи та методи в кращу практику бізнесу. Проблеми бізнесу, які не мають перевірених підходів, створюють попит на нові академічні дослідження та можливості спільного виробництва цінностей. Культивування спільних відносин є ключем до створення цього доброчесного кола.

Ми вважаємо, що ринкова система найкраще сприяє зростанню особистої гідності, свободи та особистої відповідальності і є найбільш ефективним засобом для збагачення життя людей. Ми цінуємо те, що нинішні та майбутні керівники організації беруть етичний та відповідальний підхід як до ринкового, так і до суспільного контексту, в якому вони діють, для створення довгострокової вартості.

Розташування

 • Atlanta

  33 Gilmer Street SE, 30303, Atlanta

Програми

Запитання