Georgia State University

Georgia State University

Georgia State University

Введення

Заповзятлива державна дослідницька установа в серці Атланти

Georgia State University , заснований у 1913 році, має місію досконалості у викладанні, дослідженнях і наданні послуг. Розташований у самому серці центру Атланти, цей головний дослідницький університет поєднує академічну суворість із багатим університетським досвідом, змінюючи життя студентів і формуючи майбутніх лідерів. Georgia State University навчається понад 53 000 студентів бакалаврату та аспірантури в 11 коледжах і школах і постійно отримує високі оцінки за інновації та навчання.

Зараховуючи один із найрізноманітніших студентів у країні, штат Джорджія є другим за величиною університетом штату, до якого приїжджають студенти з кожного округу Джорджії, кожного штату країни та з понад 145 країн.

Бізнес-школа, яка виглядає як решта світу

Коледж бізнесу Дж. Мак Робінсона при Georgia State University

Найбільша бізнес-школа на Півдні та частина великої науково-дослідної установи, коледж бізнесу Дж. Мака Робінсона Georgia State University має 200 викладачів, 8000 студентів і 80 000 випускників.

Коледж має аспірантів із майже 70 країн світу, тому коледж є світовим класом і в усьому світі. Його MBA постійно входить до числа найкращих за версією Bloomberg Businessweek і US News & World Report (топ-20 серед державних університетів), а його Executive MBA входить до списку найкращих у світі програм Financial Times.

Розташований в Атланті коледж бізнесу Робінсона та штату Джорджія підготував більше керівників вищої ланки Джорджії з вищим бізнес-ступенем, ніж будь-яка інша школа на південному сході. Коледж бізнесу Robinson пишається своєю різноманітною спільнотою з понад 1500 студентів у портфоліо з 18 бізнес-програм для випускників, включаючи MBA (зі спеціалізацією STEM у бізнес-аналізі), подвійні ступені MBA, 13 спеціалізованих магістерських програм (включаючи 6 сертифікованих програм STEM) , Executive MBA, ступінь доктора бізнес-адміністрування та гнучкі сертифікати випускників.

Незалежно від того, чи ви починаєте кар’єру, покращуєте кар’єру чи змінюєте кар’єру, наша гнучка програма MBA, яка рухатиметься у вашому власному темпі, надасть сучасний практичний досвід навчання з досвідом занурення, що закінчується книгою, і критично важливим протягом усього життя. майстер-класи з навичок кар’єри, вписані в досвід MBA, щоб забезпечити успішний наступний крок у вашій кар’єрі.

220482_1366_front.jpg

Статистика

  Прийом

  Підготуйте свою заявку

  Компоненти програми включають:

  • Подайте свою онлайн -заявку
  • Університетські стенограми
  • Нарис
  • Резюме
  • Записане відеоінтерв'ю (потрібна пряма співбесіда для MBA)
  • Іспит IELTS або TOEFL (лише для міжнародних заявників)
  • Додаткові матеріали (рекомендаційні листи, додаткові есе та результати тесту GRE/GMAT - не обов'язково)

  Для отримання детальної інформації про конкретні критерії програми, яка вас цікавить, відвідайте:

  Подайте заявку на спеціалізовану магістерську програму - Коледж штату Джорджія Робінсон (gsu.edu)

  Процес подання заявки на MBA - Robinson College штату Джорджія (gsu.edu)

  Кандидати в штат Джорджія класифікуються як «міжнародні», якщо вони відповідають будь-якому з наступних критеріїв:

  • Студенти, які перебувають у США за неімміграційною візою (B-1, H-1, J-1 тощо)
  • Студентам, які проживають за межами США, для навчання в США потрібна віза F-1
  • Студенти, які подають заявку на отримання статусу ПМЖ, але ще не отримали Карту ПМЖ
  • Студенти, які здобули освіту за межами США

  На додаток до виконання всіх вимог до вступу на бізнес-програму, яка вас цікавить, як іноземний студент ви також повинні подати такі матеріали до відповідного терміну:

  • Підтвердження володіння англійською мовою , якщо англійська не є вашою рідною мовою. Див. вимоги до рівня володіння англійською мовою та список країн, які схвалені університетами .
  • Офіційні оцінки всіх іноземних транскриптів -
   • Оцінка ваших міжнародних повноважень на еквівалентність ступеню необхідна як частина заявки, якщо ви подаєте заявку до коледжу бізнесу Дж. Мак Робінсона.
   • Офіс прийому вищих навчальних закладів докладе всіх зусиль, щоб оцінити ваші облікові дані вдома.

  Англійська мова

  На додаток до виконання всіх інших застосовних вимог для вступу, люди, для яких англійська мова не є рідною, повинні продемонструвати достатній рівень володіння англійською мовою. Підтвердження володіння англійською мовою можна продемонструвати одним із таких способів:

  • Підтвердження отримання ступеня бакалавра або магістра всередині (в акредитованому навчальному закладі) або за межами США, де англійська мова є офіційною мовою країни – перегляньте список країн, схвалених Georgia State University , які відповідають цій вимозі.
  • Результати TOEFL (на папері або в Інтернеті)
  • Оцінки IELTS
  • Завершення програми ESL, затвердженої університетською системою Джорджії

  Будь-який заявник, чия країна народження є англомовною (як зазначено в списку винятків GSU щодо володіння англійською мовою ), не підлягає вимогам щодо володіння англійською мовою.

  Візові вимоги

  Після того, як ви отримаєте форму I-20 або DS-2019 від штату Джорджія, настав час подати заяву на отримання візи. Ваша віза F-1 або J-1 дозволить вам в’їхати до Сполучених Штатів, щоб розпочати навчання. Ви будете використовувати свій I-20 або DS-2019 зі штату Джорджія, щоб подати заявку або поновити перегляд, виконавши такі дії:

  1. Сплатіть збір SEVIS I-901. Щоб здійснити цей платіж, вам знадобиться ваш ідентифікатор SEVIS, який указано на вашій формі I-20 або DS-2019.
  2. Заповніть онлайн-заяву на отримання неімміграційної візи, форму DS-160, і роздрукуйте сторінку підтвердження форми заявки, щоб принести її на співбесіду.
  3. Запишіться на візову зустріч у найближчому консульстві чи посольстві США, використовуючи форму I-20 або DS-2019 і квитанцію про оплату збору I-901.
  4. Ваша віза буде видана лише за 120 днів до дати початку, зазначеної у вашій формі I-20 або DS-2019. Ви можете відвідати візову зустріч до дати видачі візи, але майте на увазі, що вам потрібно буде чекати, поки вашу візу оформлять.
  5. Отримайте візу та сплануйте подорож до початку занять у штаті Джорджія. Не купуйте квиток на літак до отримання візи.

  Стипендії та фінансування

  Ми розуміємо, що аспірантура потребує значних інвестицій. Ми пропонуємо можливості асистента для випускників (GA), щоб підтримати видатних студентів у досягненні їхніх академічних цілей.

  Кандидати, які подають заповнені заявки, автоматично розглядаються для отримання нагороди Graduate Assistantship (GA).

  • Нагороди GA відрізняються залежно від програми, але критерії включають високі академічні та кар’єрні досягнення, різноманітний і значущий особистий досвід, сильні навички міжособистісного спілкування та лідерський потенціал.
  • Позиції GA дуже вибіркові.
  • Якщо вас виберуть на нагороду GA, ви отримаєте сповіщення під час вступу.

  Що передбачає асистентська програма?

  Аспіранти поділяються на дві основні категорії:

  • Академічні – асистенти академічних випускників тісно співпрацюють з викладачами над дослідницькими проектами та ініціативами.
  • Адміністративні – асистенти випускників з адміністративних питань надають підтримку бізнес-департаментам коледжу.

  Зобов’язання щодо роботи аспірантів варіюються від 12 до 16 годин на тиждень залежно від нагороди GA.

  Не отримали GA під час вступу? Ви все ще можете подати заявку на один!

  Можливо, ви все ще відповідаєте вимогам і можете подати заявку на можливості в Робінсоні та на кампусі штату Джорджія. Після того, як ви подасте внесок при вступі, ви зможете отримати доступ до нашого сайту Handshake, щоб переглянути інші можливості асистента випускника в штаті Джорджія.

  Стипендіальні можливості

  Окрім асистентів випускників, існують обмежені можливості отримання стипендій на основі конкретних критеріїв.

  Можливості стипендій для аспірантів штату Джорджія можна переглянути та подати заявку тут: Усі можливості – Стипендії Georgia State University (academicworks.com)

  Рейтинги

  Рейтинг коледжу бізнесу Дж. Мак Робінсона Georgia State University

  Нам час розіграти гармати конфетті та почати практикувати наш переможний танець, тому що Georgia State University знову до цього! Прочитайте нижче, щоб дізнатися, що ми святкуємо , і приєднайтеся до веселощів.

  Четвертий рік поспіль Georgia State University отримав титул «No. 1 Державний університет для бакалаврату», і якщо це було недостатньо вражаюче, ми також «Ні. 2 за інновації» вже третій рік поспіль. Це просто, послідовність – це ключ!

  Тепер ми знаємо, про що ви думаєте. «Ще один університетський рейтинг, велика справа». Але ось головне, друзі: штат Джорджія не просто їде на короткочасній хвилі досконалості. Ні, ми перебуваємо в четвірці найкращих за інноваціями цілих сім років! І протягом п’яти з цих років ми були другими найкращими інноваторами в місті.

  Це ще не все! Коледж бізнесу імені Дж. Мак Робінсона в штаті Джорджія також викликає популярність. Наші бізнес-програми для випускників високо визнані та добре оцінені, включаючи:

  • Ключові рейтинги державних університетів США:

  ‒ 20 найкращих заочних програм MBA Новини США та WR (квітень 2023 р.)

  ‒ #7 MS Information Systems US News & WR (квітень 2023)

  ‒ №7 MS Marketing TFE Times (лютий 2023 р.)

  ‒ №6 MS Real Estate US News & WR (квітень 2023 р.)

  ‒ №6 Журнал Executive MBA CEO (квітень 2023 р.)

  ‒ №5 MS Analytics TFE Times (лютий 2023 р.)

  ‒ #5 MS Financial Engineering (QRAM) TFE Times (лютий 2023 р.)

  ‒ №2 MS Finance TFE Times (лютий 2023 р.)

  Підсумовуючи, Georgia State University — це не просто одноразове диво; ми є потужним центром, коли йдеться про інновації, викладання та бізнес-освіту. У нас це наука, і ми щороку постійно готуємо велич.

  Розташування

  • Buckhead

   Tower 200, 3348 Peachtree Rd NE, Atlanta, 30625, Buckhead

   Запитання