Georgia Southern University

Georgia Southern University

Georgia Southern University

Введення

Маючи понад 27 000 студентів, приблизно 140 різних освітніх програм і три кампуси з єдиним баченням розвитку інших, Georgia Southern University вже рухається та готовий до більшого. Завдяки історичним цегляним вулицям або порослим мохом дубам наші мальовничі кампуси можуть здаватися незайманими, але тут триває багато роботи, яка засукає рукави. Дослідження зосереджені на впливі громади. Навчання орієнтоване на учнів. А учні зосереджені на своєму майбутньому.

З 1906 року відмітною ознакою університету є культура взаємодії, яка з’єднує теорію з практикою, розширює середовище навчання за межі класної кімнати та сприяє зростанню студентів та життєвому успіху. Центральною місією університету є відданість факультету досконалому викладанню та розвитку сприятливого навчального середовища, прикладом якого є вільний обмін ідеями, високі академічні очікування та індивідуальна відповідальність за академічні досягнення. Викладачі, співробітники та студенти охоплюють основні цінності співпраці, академічної досконалості, відкриттів та інновацій, чесності, відкритості та інклюзивності, а також стійкості.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • Statesboro

  1332 Southern Drive, , Statesboro

 • Savannah

  11935 Abercorn Street, , Savannah

  • Hinesville

   175 West Memorial Drive, , Hinesville

   Запитання