Georgia Institute of Technology

Georgia Institute of Technology

Georgia Institute of Technology

Введення

Місія Джорджійської технічної школи архітектури - прищепити студентам все життя цікавість до побудованого середовища, оцінку його соціальних та культурних смислів та пристрасть до покращення майбутнього. Ми прагнемо розвивати в учнів розуміння архітектурного та міського дизайну як естетичних, технічних та науково-дослідних занять, які повинні творчо перетинати традиційні дисциплінарні межі.

132749_pexels-photo-3815533.jpeg

Наша історія

Архітектура була створена як навчальна дисципліна в Georgia Tech в 1908 році на прохання студента цивільного будівництва, який набирав однокурсників для вступу до двадцяти класів. Протягом минулого століття кафедра архітектури була доповнена додаванням дисциплін (у порядку створення) промислового дизайну (1940), містобудування та регіонального планування (1952), будівництва будівель (1958) та музики (1991).

Мультидисциплінарний коледж архітектури (нині його називають Коледжем дизайну) був створений у 1975 році, і важливою віхою, яка незабаром пішла, стало створення в 1982 р. Доктора філософії ступеня архітектури та багатодисциплінарна докторська програма, рефлексія зростаючої складності розробленого та побудованого середовища, а також зростаючого акценту на провідних дослідженнях Georgia Tech. Окрім п'яти шкіл, коледж охоплює сім науково-дослідних центрів: Центр зростання якості та регіонального розвитку, Центр географічних інформаційних систем, Центр допоміжних технологій та доступу до навколишнього середовища, Центр доступу до альтернативних медіа, Лабораторія цифрових будівель, Центр будівельних ресурсів та Центр музичних технологій.

Школа архітектури в Georgia Tech включає в себе п’ять різних ступенів програм, що відображають багато місій школи в бакалаврській освіті, професійній освіті та передових дослідженнях та дослідженнях. Ступінь бакалавра наук з архітектури сприяє загальноосвітній місії Georgia Tech завдяки студійній освіті з дизайну, яка забезпечує обгрунтування ліберальних та технологічних знань та підкреслює творчість та здатність шукати та вирішувати проблеми, пов'язані із побудованим та населеним середовищем. В основі школи - професійна ступінь архітектури, акредитована майстер архітектури, яка задовольняє одну вимогу для осіб, які прагнуть досягти ліцензії як практикуючі архітектори. Програма M.Arch Georgia Tech, закладена як технологічний інститут і розташована в енергійному мегаполісі, виховує культуру дизайну, інформовану дослідженнями, викликану фантазією та наповнену духом підприємництва, інновацій та ноу-хау.

Налагоджуючи зв’язки з практикою та галуззю, Школа розробила кілька програм післяпрофесійного ступеня: новостворений магістр наук про містобудівний дизайн, партнерство зі Шкілою міського та регіонального планування, яка вирішує національні та глобальні виклики, пов'язані з міським зростанням ; і ступінь магістра наук (зі спеціальністю "Архітектура") з різними концентраціями в областях цифрового дизайну та виготовлення, високоефективного будівництва та охорони здоров'я та дизайну. Ці концентрації відображають спеціалізовані галузі дослідження в нашому докторантурі. програма: Проектні обчислення, технології будівництва та експлуатаційні характеристики та архітектура, культура та поведінка, кожен з яких має відповідну дослідницьку лабораторію та значну базу фінансування. Ми також підтримуємо роботу в галузі архітектури, історії та суспільства. Історично розвиток культури фінансуваних досліджень у галузі архітектури відставав від сестринських дисциплін в галузі техніки та наук. Але те, що ми намагаємось зробити в Школі архітектури, - це використовувати творчу напругу між дослідженнями та дизайном, які можуть сприяти інноваціям у цій галузі, уявляти собі краще майбутнє завдяки архітектурі, дизайну та дослідженням.

Наші послуги

Основні приміщення, де розміщуються студенти, викладачі та співробітники коледжу дизайну, включають три будівлі. Будівля коледжу дизайну складається з двох крил (Східного та Західного), завершених у 1952 та 1980 роках, та будівлі Hinman Research, побудованої у 1939 році та відреставрованої у 2011 році.

Коледж дизайну Схід і Захід

У цьому комплексі розміщені адміністративні кабінети для школи, студії для архітектурного дизайну студентів, приміщення для журі дизайну, аудиторії класу лекцій різного розміру та потужностей, семінарські зали, комп'ютерні лабораторії та факультети. Серед інших приміщень, розміщених тут, є філія бібліотеки Georgia Tech, в якій розміщені колекції, пов'язані з архітектурою, виставкова галерея, майстерні дизайну та моделювання, а також цифрові ресурси для виведення / друку.

Будівля дослідження Хінмана

У цьому закладі розміщені студії дизайну для магістрів архітектури та магістрів наук, програм, присяжних приміщень, комп’ютерної лабораторії, факультету кабінетів, науково-дослідних лабораторій дизайну, обчислювальних технологій та будівельних технологій, в яких розміщуються науковці та доктори наук. робочі місця студентів.

Жоден інший навчальний заклад краще не втілює дух і траєкторію вивчення архітектури в Georgia Tech, ніж науковий корпус Hinman. Широко визнана своєю досконалістю дизайну з численними професійними та галузевими нагородами, будинок поєднує в собі чутливу реабілітацію старовинних, сучасних та утилітарних науково-дослідних лабораторій з архітектурно винахідливою та досвідченою насиченою просторовою адаптацією, перепрограмованою для навчання та проектування. Стратегічні дизайнерські кроки та тонка палітра матеріалів досягають максимального драматичного ефекту в нефному просторі, тепер переділеному творчому виробництву. Нова і існуюча конструкція об'єднана в творчій напрузі, що випромінює всі поетичні можливості матеріального ремесла в поєднанні з цифровими процесами.

У дослідницькій будівлі Хінмана також знаходиться Лабораторія цифрових будівель. Цифрова будівельна лабораторія допомагає підключити галузь до наукових досліджень, а викладачі та співробітники лабораторії підтримують студентів у Школі архітектури шляхом викладання, консультування та створення можливостей стажування та галузевих зв’язків для студентів.

Додаткова школа архітектурних приміщень

  • Цифрова лабораторія виготовлення - це лабораторія коледжу дизайну, яка підтримує ініціативи Школи в галузі цифрового дизайну та виготовлення та розташована на краю кампусу на вулиці Марієтта. У цьому приміщенні розміщено високоякісне обладнання для виготовлення, офіси та робочу область для проектів.
  • Лабораторія дизайну SimTigrate , розташована поруч із Інститутом систем охорони здоров’я, - це лабораторія коледжу дизайну, лабораторія, орієнтована на здоров'я та дизайн, яка також підтримує наукові ініціативи Школи у галузі дизайну, заснованого на доказах.

Акредитація

У Сполучених Штатах більшість реєстраційних рад вимагають отримання ступеня за акредитованою програмою професійного ступеня як необхідної умови для ліцензування. Національна рада з питань архітектури архітектури (NAAB), яка є єдиним агентством, уповноваженим акредитувати програми професійного ступеня з архітектури, пропоновані установами з регіональною акредитацією США, визнає три типи ступенів: бакалавр архітектури, магістр архітектури та доктор Архітектура. Програмі може бути наданий восьмирічний, трирічний або дворічний термін акредитації, залежно від ступеня її відповідності встановленим освітнім стандартам.

Доктор архітектури та магістр програм архітектури можуть вимагати здобуття дошкільної ступеня бакалавра архітектури для вступу. Однак допрофесійний ступінь сам по собі не визнається акредитованим ступенем ".

Georgia Institute of Technology , Школа архітектури пропонує наступні програми, що мають акредитацію NAAB:

  • Магістр архітектури, 3-річний трек (непрофесійний ступінь + 102 семестр години)
  • Магістр архітектури, 2-річний трек (передпрофесійний ступінь + 60 семестрових годин)

Наступний візит до акредитації для обох програм: 2022 рік

Робота наших студентів

У осінньому семестрі 2017 року студентам студії просунутого дизайну було поставлено завдання спроектувати новий міст для Атланти BeltLine безпосередньо над Північною авеню. Студенти мали три тижні, щоб виконати проект. Існували деякі практичні правила: рух по Pathway не можна було перервати; Північний проспект повинен бути пов'язаний з BeltLine продумано, і дизайн повинен був захоплювати дощову воду.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Atlanta

    School of Architecture 245 4th Street, NW, Suite 351 Atlanta, GA 30332-0155, , Atlanta

    Запитання