Georgetown University School of Continuing Studies

Georgetown University School of Continuing Studies

Georgetown University School of Continuing Studies

Введення

Про

Школа безперервних досліджень (SCS) Джорджтаунського університету пропонує випускні програми з професійних та ліберальних досліджень, понад 30 програм професійного сертифікату, індивідуальну та корпоративну підготовку та навчання, літню школу та спеціальні програми, а також лише бакалаврську програму, що працює на базі університету.

Спілкування досвідчених учених та практиків з інноваційним освітнім програмуванням, SCS готує вас до навичок, необхідних для успіху в сучасному розвивається бізнес-ландшафті.

Будучи студентом SCS, ви приєднаєтесь до спільної та різноманітної академічної спільноти, яка складається з:

 • Майже 300 військових студентів
 • 45 відсотків жінок і чоловіків з кольором
 • Студенти з більш ніж 45 галузей
 • Більше 300 іноземних студентів, що представляють 75 національностей
 • Студенти у віці від 20 до 88 років

Місія СКС

Місія: забезпечувати освіту світового класу, що базується на цінностях, різноманітним громадам та окремим особам упродовж їх академічної та професійної кар'єри; підвищити рівень працевлаштування та розвиток робочої сили; і зробити свій внесок у формування громадянського мислення, добре обізнаного та всесвітньо відома суспільство.

Бачення: перетворити життя та кар'єри різноманітних учнів протягом усього життя, надаючи доступ до активної та персональної ліберальної та професійної освіти для всіх.

Наш кампус

Дослідіть DC

Школа подальших досліджень розташована в центрі столиці країни. Всередині навчального закладу ви дізнаєтесь у лідерів галузі, співпрацюєте з відомими вченими та співпрацюєте з однолітками з усієї країни та з усього світу. Навколо кута ви знайдете музеї, пам'ятники, ресторани та культурні пам'ятки.

Навчитися без обмежень

Наш сучасний університетський містечко в штаті Деліус має більш ніж 95 000 квадратних метрів в аудиторії, офісі та приміщеннях для зустрічей з інтегрованими технологіями. До послуг гостей 30 навчальних аудиторій, 14 групових кабінетів, аудиторія для 125 осіб, лабораторія для цифрових медіа та студія трансляції, міжконфесійна каплиця, бібліотека, кафе та кілька місць для відпочинку.

Зв'яжіться з Промисловістю

Важливою складовою стратегічного бачення SCS є використання сильних партнерських стосунків та взаємовідносин з галузевими експертами та організаціями місцевої громади. Наш центр міста - це сотні компаній та організацій, що представляють широкий спектр галузей і секторів, у тому числі фірми з зв'язків з громадськістю; журналістика, комунікації та медіа-організації; спортивні компанії; кадрові агентства; державні установи; некомерційні організації; і багато іншого.

Акредитації

Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

Розташування

 • Washington

  3700 O Street, N.W., Washington D.C. 20057, 20057, Washington

 • USA Online

  USA Online, США

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання