Georgetown University - Graduate School of Arts & Sciences

Georgetown University - Graduate School of Arts & Sciences

Georgetown University - Graduate School of Arts & Sciences

Введення

66869_66837_CampusOverview2.jpg

У вищій школі мистецтв

Ця місія відображає два інші способи, в яких наша аспірантура є унікальною. По-перше, викладачі та студенти з усіх шкіл Джорджтаунського університету утворюють єдиний дорадчий орган, який співпрацюватиме для забезпечення високої якості кожного нашого випускного курсу. Тому ми використовуємо колективну мудрість громади, а не механізми "зверху донизу", щоб керувати нашим вибором в аспірантурі. Наша спільнота випускних програм, а не ізольованих силосів.

Крім того, ми пропонуємо різноманітні міждисциплінарні та дворівневі програми. Ці програми дають студентам доступ до ресурсів для реалізації власних інтелектуальних інтересів та кар'єрних планів. Що ще важливіше, наше співтовариство розуміє, що важливі та невідкладні соціальні проблеми є складними і, отже, вимагають партнерства різних дисциплін для вирішення. Отже, наша аспірантура розробляє спеціально розроблені програми випускників, які дозволять факультету різних шкіл та дисциплін співпрацювати у вирішенні цих проблем. Ці програми також виховують нове покоління лідерів, які можуть розуміти складні проблеми з різних точок зору.

Ще однією перевагою багатьох наших випускних програм є розташування Джорджтаунського університету у Вашингтоні, округ Колумбія. Це місце особливо важливо, оскільки багато наших випускників роблять важливий внесок у дослідження та практику в соціально-політичних та економічних сферах. Ці сфери включають управління, охорону здоров'я, розвиток, бізнес, комунікації, охорону здоров'я та внутрішню та міжнародну політику. Крім того, мало місця в світі пропонують як багато можливостей людям, зацікавленим у обслуговуванні суспільства, як Вашингтон.

З цих причин аспірантура є дуже важливою для Джорджтаунського університету. Таким чином, наявність аспірантів у наших кампусах є центральним елементом нашої ідентичності. Ми бачимо цих студентів як наших партнерів і прагнемо ставитись до них як молодих колег, які можуть зміцнити нашу спільноту завдяки своїм внескам та прикладу.

Ми вітаємо Вашу зацікавленість у Джорджтаунському університеті та його програмах та сподіваємось, що ви знайдете щось тут, яке Вас хвилює.

66870_66839_IMG_4149-21.jpg

Опис місії

Стимулювати спільні та міждисциплінарні підходи до вищої освіти та досліджень в сфері обслуговування суспільства

  • Ми готуємо висококваліфікованих вчених та професіоналів за допомогою докторських та магістерських програм.

  • Ми маємо програми як у встановлених дисциплінах, так і у новостворених міждисциплінарних галузях.

  • Ми відзначаємо розвинену освіту та дослідження як спосіб розширення можливостей людей.

  • Ми розробляємо нові міждисциплінарні програми, спрямовані на вирішення нагальних соціальних проблем.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Washington

    Car Barn, Suite 400 3520 Prospect St NW, 20057, Washington

    Запитання