© Eli Haney, Northwest University photographer
Georgetown University Department of Biochemistry and Molecular & Cellular Biology

Georgetown University Department of Biochemistry and Molecular & Cellular Biology

Georgetown University Department of Biochemistry and Molecular & Cellular Biology

Введення

Наука відповідає медицині

Будьте частиною неперевершених дослідницьких можливостей, що підсилюються пошуками питань біомедичного дослідження в контексті захворювань людини.

151529_151484_1.jpg

Відділ біохімії та молекулярної та клітинної біології, процвітаючий динамічний центр передового досвіду в Медичній школі Університету Джорджтауна, займає цілий поверх Будинку фундаментальних наук та має додаткові приміщення в інших частинах Медичного центру. Ресурси департаменту збагачуються завдяки широкому колу досліджень із слідчими Національних інститутів охорони здоров'я, Управління з контролю за продуктами та ліками, Міністерства оборони США, Національних інститутів стандартів і технологій та інших державних науково-дослідних установ, а також біотехнологій промисловості у столичному районі Вашингтона. Ця співпраця надає доступ до широкого спектра знань та найсучасніших технологій.

Завдяки своїй унікальній курсовій роботі та неперевершеним дослідницьким можливостям програма магістра в галузі біохімії та молекулярної біології в Джорджтауні окреслює ідеальний шлях до кар'єри в медицині, що підсилюється пошуком питань біомедичних досліджень в контексті захворювань людини. Програма MS представляє собою привабливу навчальну програму та стартовий майданчик для науково-дослідної кар'єри в медицині. Програма прагне забезпечити аспірантів унікальним середовищем, в якому можна дізнатись, як біохімія, молекулярна біологія, клітинна біологія та генетика можуть бути використані для вирішення значних проблем у галузі охорони здоров'я та медицини. Значний наголос робиться на спілкуванні науки, що має багато можливостей для студентів вдосконалити свої письмові та усні навички спілкування протягом усього навчання в програмі.

Стажування з чотирма кредитами проводяться з наставниками-дослідниками в різних лабораторіях GUMC у кампусі чи поза містом в державних установах, таких як NIH та FDA, а також коридорі Мерілендської біотехнологічної індустрії. Випускники програми MS в галузі біохімії прагнуть кар'єру насамперед у наукових, державних або біотехнологічних дослідженнях. Більшість наших студентів переходять на програми доктора філософії, доктора медицини, DDS, JD або MBA, використовуючи навички та навчання в Джорджтауні, щоб просунути свою майбутню академічну та наукову кар’єру.

Кандидат наук Програма

У відділі працюють два кандидати наук програм. Доктор філософії студенти мають наставниками експертів у цій галузі.

Магістерські програми

Знайдіть програму, яка найкраще вам підходить, за допомогою однієї з наших п’яти програм магістра або програми аспірантури.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfVDYujOwpV2wgkwvFoY4kH5w1Ak--zB933iyUzDXpXdTCjEw/viewform

Розташування

  • Washington

    Department of Biochemistry and Molecular & Cellular Biology 337 Basic Science Building 3900 Reservoir Road, N.W., Washington D.C. 20057, 20057, Washington

    Запитання