Geneva Finance Research Institute

Geneva Finance Research Institute

Geneva Finance Research Institute

Введення

Хто ми є?

Geneva Finance Research Institute (GFRI) - це багатодисциплінарний інститут, що базується на Женевському університеті, і фокусується на двох основних наукових темах у галузі фінансів: « Управління портфелем » та « Фінанси та суспільство ».

Таким чином, його дослідницька тематика підкреслює, з одного боку, роль, яку Женева як фінансовий центр відіграє в управлінні портфелем, а з іншого - переваги та зовнішні аспекти, які фінансують для суспільства в цілому. Дослідження GFRI є багатопрофільним і базується на синергії між факультетами економіки та менеджменту, права та психології та освітніх наук Женевського університету. Ці співпраці дозволили GFRI нещодавно розширитись у двох нових напрямках дослідження: нейрофінансування та стійке фінансування.

Факультет GFRI - це дуже різноманітна міжнародна команда професорів, яка в першу чергу присвячена публікації передових наукових досліджень у журналах про найвищі фінанси, але вони також займаються високою освітою як у галузі фінансів, так і в діяльності з передачі знань, таких як конференції, семінари. публічні дебати на широкий спектр фінансових тем. Тім Гоу / Пікселі

129264_pexels-photo-70292.jpeg

Розташування

  • Geneva

    Bd du Pont d'Arve 40, 1211, Geneva

    Запитання