GEMA Business School

GEMA Business School

GEMA Business School

Введення

Більше 35 років GEMA Business School розробила курси підвищення кваліфікації для людей та організацій на національному та міжнародному рівнях. Має широкий спектр аспірантських магістрів, виконавчих програм для підприємців та менеджерів, корпоративні програми для державних і приватних підприємств та міжнародні сертифікаційні курси з управління персоналом, маркетингу та управління проектами. Зв'язки зі світом бізнес-асоціацій, відмінними навчальними програмами, факультетом з міжнародним статусом, відомим і стратегічним брендом:

Це лише деякі елементи, які роблять GEMA Business School вибором передового досвіду в італійському ландшафті управлінських шкіл.

Чому GEMA Business School ?

GEMA Business School пропонує навчання керівництву від імені національних та міжнародних компаній більше 30 років.

Наш широкий спектр післядипломних курсів, виконавчих програм для підприємців та менеджерів, корпоративні програми для державних та приватних компаній, класифікують нашу бізнес-школу як одну з найбільш динамічних і чудових у національному ландшафті.

Ми є кваліфікаційним та відмітним елементом у галузі навчання, з метою посилення талантів, розвитку навичок, сприяння зростанню людей та компаній.

GEMA Business School має тісний зв'язок з корпоративними та міжнародними асоціаціями, з різними навчальними програмами передового досвіду, міжнародним факультетом та визнанням та сертифікацією у сфері навчання менеджменту. Це лише деякі з елементів, які роблять GEMA Business School вибором досконалості в італійському ландшафті бізнес-шкіл.

Розташування

  • Rome

    Via Umberto Quintavalle, 100, 00173, Rome

Запитання