GEA College

GEA College

GEA College

Введення

GEA College є сучасним центром освіти та керівництвом у галузі ділової майстерності.

Коледж GEA є синонімом ділової освіти з фокусом на підприємництві та управлінні з моменту свого створення в 1990 році. Наші навчальні програми призначені для досягнення глобальних тенденцій, міжнародних стандартів у галузі освіти та професійної підготовки, і в основному попит на знання та навички , які обслуговують працівники та підприємці на ринку та зростаючу складність бізнес-процесів.

Місія

Наша місія полягає в тому, щоб забезпечити підприємців новими знаннями та навичками підприємницької діяльності в галузі бізнесу, щоб вони могли бути на крок попереду своїх конкурентів і таким чином продовжувати успішну кар'єру в сучасній ринковій економіці. Ми досліджуємо та розробляємо нові знання, передаємо існуючі знання та надаємо освіту та підготовку для амбітних людей.

Бачення

GEA College прагне стати кращим освітнім закладом для навчання та навчання динамічних підприємців у середній та східній Європі. У майбутньому він стане центром розробки відмінних проектів у сфері ділової освіти та співробітництва. У центрі уваги будуть інноваційні бізнес-програми. Коледж GEA повинен стати престижним закладом, відомим своїм підприємництвом у будь-якому сенсі. Інновації та бізнес-прагматика є ключовими системними цінностями.

Стратегічні цінності

Мета GEA College - стати найкращим центром у цій частині Європи протягом наступних кількох років.

 • Ми будемо розробляти та впроваджувати визначену та престижну освітню програму підприємництва
 • Ми створимо систему заходів, які будуть пов'язані з розвитком та дослідженням
 • Ми будемо стратегічно контактувати з представниками провідної економічної діяльності в регіоні
 • Ми об'єднаємо міжнародно впізнаваних професіоналів, які будуть служити елементарним мотором для роботи та розвитку діяльності коледжу GEA
 • Ми будемо підтримувати систему міжнародної організації та організації GEA College
 • Ми будемо підтримувати регіональну мережу стратегічно пов'язаних навчальних закладів.

Розташування

 • Ljubljana

  Dunajska 156, 1000, Ljubljana

Програми

  Також заклад пропонує:

  Запитання