Keystone logo
Glasgow Caledonian University, London (GCU London)

Glasgow Caledonian University, London (GCU London)

Glasgow Caledonian University, London (GCU London)

Введення

ГПА Лондон є професійним аспірантуру університету кампус Університет Глазго Каледонія (ГПА), Розташований в ультра-сучасних умовах в центрі Лондон, Розташований в Спітлфілдз, одному з найпривабливіших місць Лондона, ГПА Лондон в безпосередній близькості від столиці глобально визнані фінансові та індустрії моди. Кампус пропонує широкий вибір MBA і MSc курси, Висока якість викладання та зв'язку з міжнародними бізнесу. ГПА Лондон дає студентам збагачення і різноманітний досвід навчання підкріплюється динамічного міжнародного, інтелектуальної та культурного життя. Ми залучаємо студентів з більш ніж 56 країн, з різних верств суспільства з усіх куточків світу.

Кар'єра фокус Наш університет є установою, яка вважає, що "кар'єра на першому місці". Відмінник освіти лежить в основі нашої місії; Тому, ми прагнемо оснастити наших студентів з необхідними навичками, щоб досягти успіху в обраній ними професії, пропонуючи високу якість, гнучкий і доступний навчання.

Кампус та споруди Кампус надає середовище навчання передові, який приборкує новітні технології та сучасні навчання простору для лекцій, в малих групах дослідження, і соціальне навчання.

ГПА Лондон прагне пропонувати високоякісні студент досвід через нагородами послуги підтримки, а також сприяє працевлаштуванню та глобального громадянства в наших випускників.

ГПА Лондон ідеально розташований в декількох хвилинах ходьби від станції Liverpool Street. Діапазон розміщення знаходиться поруч з території кампуса.

Кампус також має:

Нагородами підтримки студентів Всесвітньо відомі викладачі Сучасний кампус міський стиль встановлений на чотирьох поверхах Навчання в малих групах номера Бібліотека об'єктів, у тому числі цифрового доступу Breakout салони Тераса на даху з 360 градусів Лондоні Група місця навчання Конференц-зали Відео конференц-зали Стан мистецтва обчислювальної техніки, в тому числі Apple, Маки

Особливості кампусу

Кампус і приміщення

Кампус забезпечує передове навчальне середовище, яке використовує новітні технології та пропонує сучасний навчальний простір для лекцій, навчання в малих групах та соціального навчання.

GCU London прагне забезпечити високоякісний досвід студентів через відзначені нагородами служби підтримки та сприяє працевлаштуванню та глобальному громадянству наших випускників.

GCU London ідеально розташований за декілька хвилин ходьби від станції Liverpool Street. Неподалік від кампусу є різноманітні житла.

Кампус також має:

 • Нагороджена підтримка студентів
 • Всесвітньо відомі професори
 • Кампус у сучасному міському стилі займає чотири поверхи
 • Кімнати для занять у малих групах
 • Бібліотечні засоби, включаючи цифровий доступ
 • Зали відпочинку
 • Тераса на даху з 360-градусним видом на Лондон
 • Групові навчальні простори
 • Кімнати для переговорів
 • Кімнати відеоконференцій
 • Сучасне комп’ютерне обладнання, включаючи Apple Mac

  Розташування

  • London

   GCU London 40 Fashion Street Spitalfields,

   Запитання