Gardner-Webb University Godbold School of Business

Gardner-Webb University Godbold School of Business

Gardner-Webb University Godbold School of Business

Введення

GSB функціонує для підтримки місії Університету Гарднер-Вебба, забезпечуючи як вищу, так і переддипломну професійну підготовку з ділових дисциплін для різноманітного студентського населення. Це розширює сферу діяльності Університету, застосовуючи навчальні та аналітичні навички, що розвиваються вільними мистецтвами та морально-етичними цінностями християнської віри, до практики підприємницької діяльності на внутрішній та світовій аренах. Це також заохочує як викладачів, так і студентів продовжувати навчання впродовж життя, цінувати служіння Богові та людству та формувати характер у студентів.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Boiling Springs

    South Main Street,110, 28017, Boiling Springs

    Програми

    Запитання