Keystone logo
Gannon University Магістр наук про навколишнє середовище та менеджмент
Gannon University

Магістр наук про навколишнє середовище та менеджмент

Erie, США

3 Semesters

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 1 190 / per credit *

На кампусі

* Регіональні ціни можуть змінюватись. Будь ласка, запитуйте подробиці

Введення

Програма з екологічної науки та менеджменту різноманітна та динамічна, зосереджена на проблемах як у зовнішньому, так і в приміщенні. Департамент екологічної науки та інженерії спирається на налагоджені стосунки з місцевими галузями промисловості та екологічними агентствами, що робить Gannon University регіональним лідером у галузі якості навколишнього середовища, охорони навколишнього середовища та управління навколишнім середовищем.

У рамках програми MS пропонуються два варіанти: 1.) Охорона навколишнього середовища та безпека та 2.) Управління навколишнім середовищем. Випускники вибору «Охорона здоров'я та безпека навколишнього середовища» мають можливість розробляти та впроваджувати технології для покращення та захисту як навколишнього середовища, так і здоров'я людей. Багато випускників працюють у галузях екологічного дотримання в галузі, консалтингових фірмах або уряді. Студенти, чиї кар’єрні плани мають адміністративний та адміністративний характер, можуть використовувати варіант екологічного менеджменту. Цей варіант поєднує курси екологічних наук з бізнес -курсами, щоб підготувати студентів до ролі керівника екології.

Що робить нас різними

  • Студенти отримують вигоду від розташування Геннона на узбережжі затоки Преск -Айл -Бей та озера Ері Доступ до дослідного водного судна Ганнона "Енвіронавт".
  • Студенти екології та менеджменту проводять дослідження Великих озер, включаючи такі питання, як мікропластик та фармацевтика у питній воді.
  • Студенти мають численні можливості стажування на місцевому рівні у місцевих галузях промисловості, урядових установах та некомерційних організаціях.

Прийом

Навчальний план

Результат програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання