国际教育学

国际教育学

Введення

国际教育学інститут国际教育学, профіль офісу закордонних справ

国际教育学інститут国际教育学був створений в березні 2005 року, це школа з метою задоволення нової освітньої ситуації, подальшого розширення сфери освіти, збагачення освіти у формі створення інституту. Основна відповідальність коледжу полягає в тому, щоб нести відповідальність за зарахування, управління викладанням, управління студентами, реалізацію міжнародних проектів з вивчення китайської мови та закордонних спільних навчальних проектів, а також навчання за кордоном, консалтингові послуги для іноземних студентів у Китаї. Основними обов'язками Міністерства закордонних справ є реалізація національної зовнішньої політики та зовнішньої політики у галузі освіти, планування та управління міжнародним співробітництвом та обмінами в школі, а також справи Гонконгу, Макао та Тайваню. Інститут国际教育学та Міністерство закордонних справ під одним дахом, зовні - під Секцією, Відділом викладання та студентською секцією - трьома секторами.

国际教育学інститут у 2005 р. Розпочав навчання в Індії, Пакистані, Непалі, Замбії, Танзанії та інших "по ходу" уздовж країни іноземних студентів. На сьогоднішній день пройшли навчання понад 400 іноземних студентів, які фінансуються за програмою MBBS Наразі в школі навчається 132 учні. 85% іноземних студентів, які закінчили навчання, здобули кваліфікацію практикуючих лікарів, а 10% випускників вирішили продовжити навчання. Якість медичної освіти нашого університету в Китаї була добре сприйнята відповідними департаментами країни походження.

В останні роки国际教育学інститут国际教育学проводить активну та ефективну розвідку та практику в Китаї для вивчення підготовки вчителів освіти, реформування викладання, побудови стилю, китайської культури та освіти, він отримав назву "Цзянсі Китай для вивчення передового підрозділу освіти" " Член відділу міжнародної медичної освітньої організації Китайської асоціації міжнародних обмінів освіти" та "Керівний підрозділ Асоціації дружби з іноземними країнами Цзянсі "

Міністерство закордонних справ активно здійснює міжнародну співпрацю та обміни, а також розвиває та розробляє проекти зарубіжної співпраці у галузі освіти за різними каналами та каналами. Наразі він налагодив співпрацю з 13 школами, медичними та науково-дослідними установами, включаючи Меморіальний університет Лінкольна та Східний медичний університет Тегу. Створено три бази та спільний підрозділ. Перша афілійована лікарня медичного коледжу Ганнана стала клінічною навчальною базою Меморіального університету Лінкольна, наша школа створила базу для викладачів та студентів в Меморіальному університеті Лінкольна та відділення нейрохірургії у Другій афілійованій лікарні Лілля, Франція Навчальною базою є співпраця з Німецьким центром серця (Берлін). Міністерство закордонних справ активно надає послуги видатним викладачам та дослідникам першого ряду для виїзду за кордон, читання лекцій, наукових досліджень, навчання в наукових ступенях та участі в міжнародних академічних конференціях; активно проводить різні програми обміну студентами за кордоном, такі як взаємне визнання кредитів, обмін студентськими візитами та навчальні поїздки студентів. В оголошеній у 2017 році оцінці інтернаціоналізації студентських коледжів провінції у 2016 році наша школа всебічно увійшла до десятки найкращих, а чотири індивідуальні рейтинги, включаючи двомовні курси викладання та зарубіжні візити викладачів, увійшли до першої десятки.

Розташування

  • Ganzhou

    Yixueyuan Road,1, , Ganzhou

    Запитання