Keystone logo
© Carrianna Field
GADE Business School

GADE Business School

GADE Business School

Введення

GADE Business School - це бізнес-школа, яка народилася більше 25 років тому у відповідь на попит на спеціальне навчання як для активних робітників, так і для тих, хто хоче спеціалізуватися надійно, професійно та добре підготовлено.

Наша модель як бізнес-школи в Інтернеті базується на якісному навчанні, з близькістю до наших студентів за допомогою онлайн-навчання, що є світом переваг для студента, в якому вони бачать, як його час та відданість цілком керується ним, максимально часу, витраченого на навчання.

Наша мета - підготувати професіоналів майбутнього так, як ми знаємо, як це можна зробити найкраще, з відданістю, наполегливістю, близькістю та доброю роботою на основі всього нашого досвіду, що робить нашу бізнес-школу однією з найкращих шкіл для навчання менеджерів, бізнес Управління.

Крім того, ми маємо підтримку такої важливої організації, як КАТОЛІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ АВІЛА (UCAV), з якою ми підписали УГОДУ ПРО СУПІВРОБІТНИЦТВО для засвідчення кількох власних назв UCAV, що наповнює нас гордістю та відповідальністю одночасно.

З року в рік ми продовжуємо зростати, і все це завдяки довірі, яку нам довіряють наші студенти.

Звідси я запрошую вас познайомитись з нами ще трохи і передати своє навчання в руках надійної, безпечної школи, яка з першого дня прагне якісного навчання.

Розташування

  • Madrid

    Calle del Conde de Vilches,22, 28028, Madrid

    Запитання