Keystone logo
Future University in Egypt

Future University in Egypt

Future University in Egypt

Введення

Університет майбутнього в Єгипті є одним з найбільш перспективних приватних університетів в Єгипті. Кампус FUE зручно розташований у самому центрі Нью-Каїр. Завдяки передового досвіду в галузі викладання, наукових досліджень і обслуговування, майбутнє Університет прагне забезпечити всебічне, високоякісну освіту, яке готує нашим випускникам бути майбутніми лідерами. Кампус забезпечує творчу, турботливу середу, де студенти можуть реалізувати свій потенціал, в той час як навчання від талановитих, висококваліфікованих викладачів. Майбутній університет пропонує багатий і корисний досвід навчання.

МАЙБУТНІЙ університет SIX ФАКУЛЬТЕТІВ

шість факультетів майбутнього університету в повній мірі акредитовані Вища рада університетів Факультету є, де студенти вивчають їх основну область дослідження. Вони будуть відчувати навчальні заняття (лекції), лабораторії та навчальні посібники. ФРУ кампус в даний час складається з наступних шести факультетів. Всі факультети повністю акредитовані Верховна Рада університетів.

 • Факультет усного та стоматології
 • Факультет фармацевтичних наук і фармацевтична промисловість
 • Факультет інженерії та технології
 • Факультет економіки і політології
 • Факультет управління торгівлі та бізнесу
 • Факультет обчислювальної техніки та інформаційних технологій

Кожен факультет є незалежною установою зі своїм власним майном і обладнанням. Здібності відповідають за відбір студентів, відповідно до правил університету. Присуджуються в університеті.

МАЙБУТНІЙ УНІВЕРСИТЕТ ПЕРСОНАЛ

Забезпечуючи наші об'єкти є кращими в Єгипті, керівництво майбутнього університету знає, що люди є ключем до навчання. Це наші співробітники, які дійсно створює яскраве інтелектуальне співтовариство для наших студентів. Тому FUE шукає різноманітні, висококваліфіковані і цілеспрямовані викладач і співробітник з усього світу. У нас є як місцеві, так і міжнародні співробітники; багато з них завершили навчання в аспірантурі за кордоном і приносять з собою широку перспективу в своїй галузі спеціалізації.

Наша місія

Університет майбутнього в Єгипті (ФРУ) є навчальним закладом, прагне до різниці, інновація і стандартам якості. Пріоритет ФРУ є залишатися в курсі національних, регіональних і міжнародних змін, що відбуваються у взаємозалежних областях освіти, наукових досліджень і розвитку громад, в той час як зміцнення цінностей та професійної етики.

Наше бачення

Університет майбутнього в Єгипті (ФРУ) проводить передової, у всьому світі рейтинг серед університетів і стати зразком для наслідування для інших, щоб слідувати.

вводячи FUE

The Місія Заява університету майбутнього в Єгипті (ФРУ) підтверджує прихильність «атмосфера, яка цінує інтелектуальне цікавість і прагнення до знань, зберігаючи академічну свободу і цілісність». ФРУ, таким чином, прагне до створення умов, де свобода дослідження відбувається в обстановці відкритості і цивілізованості. Центральне місце в цій прихильності є принцип лікування кожного члена університетської спільноти справедливо і з повагою. Для того, щоб заохочувати таку поведінку, ФРУ забороняє дискримінацію, неповага і домагання і забезпечує рівні можливості для всіх членів суспільства, незалежно від їх раси, кольору шкіри, релігії, етнічного походження, походження, стану здоров'я, сімейного стану, статі або віку. Якщо дії встановлені, що порушує цей стандарт, університет буде приймати оперативні заходи по припиненню ображаючи поведінки, запобігання його повторення, забезпечує коригуючий навчання, і, в разі необхідності, дисципліни винних.

Розташування

 • Cairo

  Al Tagamoa El Khames , Main Center of Town , End of 90th street , 11835, Cairo

  Запитання