Fundação Técnico-Educacional Souza Marques (FTESM)

Fundação Técnico-Educacional Souza Marques (FTESM)

Fundação Técnico-Educacional Souza Marques (FTESM)

Введення

Історія

Технічний освітній фонд Соуза Маркес був заснований в 1966 році в результаті сні і професора Хосе де Соуза Marques роботи.

З тих пір, через планомірне зростання, FTESM множиться свою діяльність у галузі вищої освіти, триваючого процесу модернізації їх навчальних планів і систем навчання.

Протягом цього періоду FTESM сформував з якістю і відданість кілька поколінь бразильських та розміщені на випускників на ринку праці та аспірантів вищої компетенції в області медицини, машинобудування, сестринська справа, менеджмент, бухгалтерський облік, біології, фізики, хімії, листи, навчання і підготовки викладачів.

По заслугах цього постійну роботу з поліпшення, FTESM надає своїм студентам і академічну основу для успіху у своїй професійній діяльності соціального підготовка до повного розвитку своїх обов'язків в якості громадян.

Філософія

Найбільшою проблемою, що вибирає місія коледжів Соуза MARQUES є постійне вдосконалення процесу викладання-навчання як засіб людського та інтелектуального формування, що дозволяє нашим студентам, щоб мати можливість зіткнутися з інтелектуальною роботою зростанням розміру думки, критики, справедливість, солідарність і етика.

Мрія про завтра відкривається шлях, розширює межі і перевищує існуюче, що дозволяє виробництво новий, який повинен бути створений через управління знаннями, розробленої у вищих навчальних закладах.

Місія

"Для того, щоб сприяти за допомогою освіти, передового досвіду акт номінальної людини, наші студенти рости в знаннях, стосунках, звичок, переконань і здібностей."

Розташування

  • Rio de Janeiro

    Rio de Janeiro, Бразилія

Запитання