Fukuoka Prefectural University

Fukuoka Prefectural University

Fukuoka Prefectural University

Введення

Розташований у західній частині Японії, що складається з двох факультетів (факультету інтегрованих гуманітарних досліджень та соціальних наук та факультету медсестер), а також аспірантури з двома окремими курсами аспірантури, Fukuoka Prefectural University вже давно є центром освіти та дослідження та зіграв першочергову роль у сферах охорони здоров'я та суспільного добробуту. У відповідь на виклики XXI століття (такі як швидко старіння суспільства Японії, прогрес у медичних технологіях та зміна характеру медичної допомоги), Fukuoka Prefectural University пройшов ретельний процес оновлення у 2006 році. акцент робиться на вихованні талантів та розвитку професіоналів, здатних вирішувати вищезгадані виклики, керувати спільнотами та робити внесок у суспільство в цілому.

На знак визнання технологічного розвитку та динамічного характеру освіти, Fukuoka Prefectural University нещодавно прийняв електронне навчання як засіб зробити себе більш доступним для суспільства. В результаті концептуальна відстань між вчителем та учнем значно звузилася, тим самим розширивши можливості особистості та відкривши можливості для самонавчання та самонавчання. Цей акцент на індивідуальному вивченні та дослідженні доповнюється високоспеціалізованими та визнаними на національному рівні програмами професійної підготовки, які пропонуються як Факультетом інтегрованих гуманітарних та соціальних наук, так і Факультетом медсестер. Можливо, саме тут наша відданість формуванню лідерів та новаторів завтрашнього дня є найбільш очевидною. Наші випускники зазвичай стають, наприклад, зразковими соціальними працівниками, спеціалістами з питань психічного здоров’я, медсестрами, вчителями, працівниками догляду за дітьми та представниками влади.

Наше розташування біля підніжжя гори Хікосан служить постійним нагадуванням про наші близькі стосунки з природою та місцевою громадою. Витривалий дух співпраці та дружби дає змогу нашим студентам та заохочує їх сприяти, де і коли це можливо, у благоденстві місцевих громадян. Наші студенти мають заслужену репутацію як ентузіастів-волонтерів на місцевому рівні, а також відіграють активну роль у розвитку глобального суспільства. З цією метою університет пропонує ряд захоплюючих програм обміну та навчальних програм за кордоном, а також лінгвістичне навчання англійською, корейською та китайською мовами.

Крім того, і як частина нашої прихильності використати весь потенціал суспільства, Fukuoka Prefectural University заснував низку закладів на території кампусу, призначених для розвитку раніше невикористаних джерел талантів. До таких закладів належать наш Дослідницький центр соціального забезпечення протягом усього життя, Освітній та науково-дослідний центр зі зміцнення здоров'я та Центр підтримки школи та відмови дітей у школі. В основі цієї мережі благодійних та науково-дослідних установ-Центр соціального внеску та підтримки волонтерів, який спеціалізується на сприянні обміну та співпраці з місцевою громадою та пропонує різноманітні міждисциплінарні навчальні проекти.

Fukuoka Prefectural University у популяризації місцевого регіону отримала всесвітнє визнання завдяки включенню творів Ямамото Сакубея, що зображують шахти Тагава, до Реєстру ЮНЕСКО «Пам’ять світу». Це досягнення є багато в чому репрезентативним для нашого університетського етосу, підкреслюючи, що воно стосується не тільки тісних стосунків між університетом та навколишнім співтовариством, а й між окремими людьми. Я вважаю, що в цьому суть Fukuoka Prefectural University , і я докладу всіх зусиль для подальшого розвитку нашого кампусу та навчальних та дослідницьких приміщень, щоб усі, хто приїде сюди, чи то як студенти, чи як громадяни, відчували себе привілейованими та рада.

Розташування

  • Tagawa

    Tagawa, Японія

    Програми

      Запитання