Fujian Medical University

Fujian Medical University

Fujian Medical University

Введення

Fujian Medical University (FJMU) був заснований в 1937 році. Завдяки місії створення та виховання різноманітної спільноти еліт, які є "старанними, розсудливими, шукають правди та новаторами", протягом 70 років він розробив цілісну систему освіти, що пропонує бакалаврські, магістерські та докторські програми. У 2003 році FJMU був затверджений Народним урядом провінції Фуцзянь як один з ключових університетів для пріоритетного розвитку. Зараз він складається з кампусу Шанцзе та кампусу Тайцзян , площею близько 87 гектарів та площею 400 000 квадратних метрів.

В даний час FJMU пропонує 25 програм бакалавра, включаючи клінічну медицину (7-річна програма та 5-річна програма), стоматологію, превентивну медицину, медичні лабораторні тести та аналіз, анестезіологію, медичну візуалізацію, медсестринство, фармацію, управління комунальними послугами, соціальну роботу тощо. .

В даний час з основних медичних наук, клінічної медицини, клінічної стоматології та фармакології FJMU надає докторські ступені, а також ступінь магістра, що охоплює також біологію, стоматологію, охорону здоров'я та профілактичну медицину, інтегративну медицину, фармацію та соціальну медицину та охорону здоров'я Управління.

Університет має денну форму навчання 12 000 студентів та понад 2200 аспірантів та докторантів. Затверджено пропонувати бакалаврські програми студентам з материкового Китаю, Гонконгу, Макао, Тайваню та зарубіжних країн. Крім того, вона створила багатодисциплінарну та багаторівневу систему безперервної медичної освіти.

Зараз 477 професорів та головних лікарів FJMU, разом з 682 доцентами та головними лікарями, входять до складу викладачів та медичного персоналу на загальну кількість до 5638, у яких 528 керівників магістрів та лікарів.

Наша мережа з 13 афілійованих лікарень (включаючи школи клінічної медицини) та 29 навчальних лікарень забезпечує бажані програми клінічного навчання та можливості навчання для студентів-медиків.

У FJMU існує 2 науково-дослідні станції, які пропонують докторські стипендії (для клінічної медицини та основних медичних наук), 1 ключова лабораторія Міністерства освіти, 7 ключових лабораторій та дослідницьких центрів, які спільно підтримуються Міністерством освіти та провінцією Фуцзянь, 12 провінційних ключові дисципліни, 5 ключових лабораторій Фуцзяня та 19 провінційних науково-дослідних інститутів. Університет видає кілька академічних періодичних видань під назвою «Journal of Fujian Medical University («Medical Science Edition»), «Journal of Fujian Medical University («Social Science Edition»), «Китайський журнал гіпертонії» та «Китайський журнал серцево-судинної реабілітації».

Сьогодні, будучи медичним центром в економічній зоні Західно-Тайванської протоки, Університет повністю відданий своїй місії - розвивати медичний розум, проводити наукові дослідження та розробки, досліджувати діагностику, лікування та профілактику захворювань, а також надавати медичну допомогу та соціальні послуги.

Розташування

Розташування
  • Fuzhou

    Jiao Tong Lu,88, , Fuzhou

    Запитання