Fudan University, Fanhai International School of Finance

Fudan University, Fanhai International School of Finance

Fudan University, Fanhai International School of Finance

Введення

Міжнародна фінансова школа Фанхая, Університет Фудань (FISF)-це бізнес-школа, заснована відповідно до моделі управління та стандартів провідних бізнес-шкіл світу, зосереджена на висококласній освіті фінансових талантів та дослідженні фінансових аналітичних центрів. Школа була заснована в кінці 2016 року і офіційно відкрита в червні 2017 року, в якій працює основна команда викладачів, що складається з видатних науковців з усього світу.

FISF прагне піднятися до ліги бізнес-шкіл світового класу з глобальним та внутрішнім впливом у найближчі 5-8 років. З цією метою Школа прагне виховувати майбутніх лідерів за допомогою інноваційної, найкращої у своєму класі педагогіки. Він також вирішив очолити найсучасніші дослідження, які сприятимуть нашому розумінню китайської та міжнародної економіки та сприятимуть прийняттю рішень у державному та приватному секторах.

Для чудової школи потрібні чудові люди. Ось чому FISF будує основний факультет з більш ніж 80 всесвітньо відомих науковців як професорів на посадах та званнях, які мають зарекомендували себе в галузі досліджень та викладання. До них приєднається команда професорів-клініків, які займають ключові посади в міжнародних організаціях, державних установах та успішних підприємствах, щоб доповнити навчання в класі своїм багаттям реального досвіду.

Відкриті курси та курси внутрішнього навчання Виконавчої освітньої програми (EE) зараз працюють у повному обсязі. Програма елітного магістра фінансів (EMF) зарахувала свою першу когорту студентів у вересні 2018 р. У вересні 2019 р. Програма МВА з фінансів (FMBA) та програма фінансів EMBA (FEMBA) вітатимуть свою першу групу студентів. Крім того, найближчим часом буде запущена програма фінансів DBA, докторська програма з фінансів, програма бакалаврату та спільна програма навчання.

Серед усіх програм навчальна програма програм EMF та FMBA включатиме як теоретичні дослідження, так і досвід, який допоможе студентам налагодити зв’язки з провідними міжнародними та вітчизняними фінансовими установами, підприємствами та урядом. Крім того, студенти також мають доступ до можливостей стажування у компаніях, де працюють наші студенти -випускники фінансів DBA, FEMBA та EE.

Окрім видатних викладачів та програм світового класу, стратегічна перевага FISF ще більше посилюється двома привілейованими кампусами-одним у багаторічному університеті Фудань у районі Янпу, іншим у новоствореній пілотній зоні фінансових інновацій у Бунді, що забезпечує зручність доступ до професіоналів, які працюють у місті.

Завдяки сильній підтримці ключових зацікавлених сторін та відданості навчальним досягненням, FISF прагне стати однією з провідних фінансових шкіл світу, що обслуговує бізнес -спільноти в Китаї та за його межами.

Розташування

 • Yangpu District

  Han Dan Lu,220, , Yangpu District

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання