Keystone logo
Free University Of Tbilisi

Free University Of Tbilisi

Free University Of Tbilisi

Введення

Вільний університет - один з лідерів у освітній сфері Грузії. Університет виділяється високою якістю освіти, сучасним навчальним середовищем та високим рівнем зайнятості випускників. Free University Of Tbilisi - недержавний вищий навчальний заклад, заснований некомерційною благодійною організацією Фонд знань.

В університеті працює 8 шкіл та 16 програм. Є також 6 науково-дослідних інститутів та центрів при Free University Of Tbilisi та безліч програм, які не мають ступеня навчання.

Вільний університет постійно посідає перше місце у рейтингах, відповідно до середніх балів абітурієнтів. Free University Of Tbilisi - це вищий навчальний заклад, орієнтований на студентів та їх успіх; це заклад із найвищою репутацією і є лідером вищої освіти Грузії.

На всіх трьох рівнях вищої освіти програми вільного університету базуються на принципах ліберальної освіти, розвитку творчого та критичного мислення та практичних навичок студентів.

Місія Вільного університету на бакалаврському, магістерському та докторському рівнях полягає у створенні найкращого середовища для навчання, викладання та досліджень у Грузії та зробить це середовище доступним для видатної молоді; дозволити студентам розвивати свої цінності на основі вільного та критичного мислення, щоб вони могли орієнтуватися та адаптуватися до різних середовищ, приймати важливі рішення, а також творчо підходити до викликів, які пропонує сучасний та швидко мінливий світ; забезпечити викладання та навчання грузинською мовою, щоб сприяти розвитку грузинської мови як наукової та комунікативної мови; бути зосередженими на інтересах учнів та їхньому майбутньому успіху.

Розташування

  • Tbilisi

    დავით აღმაშენებლის ხეივანი,#240, 0159, Tbilisi

    Запитання