Keystone logo
Free International University of Moldova

Free International University of Moldova

Free International University of Moldova

Введення

Free International University of Moldova"}" />

Why ULIM
/ ©Free International University of Moldova

© Free International University of Moldova

Free International University of Moldova (ULIM) був заснований у 1992 році за рішенням уряду і акредитований Національною радою з питань академічного оцінювання та акредитації Республіки Молдова. На основі принципу „неприбутковість” ULIM діє відповідно до Конституції та законів, що регулюють систему вищої освіти в Республіці Молдова.

Її громада нараховує близько 6000 студентів та понад 300 викладачів. Це всеосяжний університет, що включає 7 факультетів із відповідними кафедрами.

Факультети (право; економічні науки; соціальні та освітні науки; листи; біомедицина та екологія; міжнародні відносини, економічні науки та журналістика; інформатика, інженерія та дизайн), що функціонують в рамках ULIM, пропонують національні акредитовані навчальні програми на бакалаврі, магістра та докторський рівень.

Free International University of Moldova пропонує студентам можливість поєднувати теоретичні та практичні знання в мультидисциплінарному середовищі, готуючи їх до виходу на глобалізований ринок праці. Оскільки понад 30% студентського корпусу є міжнародним, університет інтенсивно бере участь у процесах інтернаціоналізації наших факультетів, пропонуючи 76 навчальних програм з чотирьох мов (румунської, російської, англійської та французької) на рівні бакалавра, магістра та доктора.

ULIM, безумовно, підвищує свої освітні стандарти, наукові дослідження та інноваційні модулі; він розміщує різні зарубіжні культурні та мовні центри (Інститут Конфуція, Корейський Се Чонг, Французький центр CRU, Британський центр, Іспанський центр Сервантес), таким чином, встановлюючи пріоритети для розширення нашого міжнародного кругозору та забезпечення досконалості в основних дисциплінах. Сильно зосереджений на інтернаціоналізації навчальних програм, Free International University of Moldova все більше орієнтується на можливості поглинання випускників на глобалізованому ринку праці.

Free International University of Moldova став важливим актором на міжнародному рівні, зазнаючи глобальної конкуренції та зіткнувшись з цією конкуренцією. ULIM має помітну ініціативу намагатися організувати приєднання міжнародних елітних університетів через активну присутність у міжнародних рейтингах. Це реальна мета, яка передбачає зусилля всього академічного співтовариства, але це відповідає розміру, прагненням та якості університету. Рейтинг, в якому Free International University of Moldova видно на міжнародному рівні, - це U-Multirank, Рейтинг вищої освіти Times, Всесвітній рейтинг університету UI GreenMetric, Рейтингова мережа університетів (Webometrics), Рейтинг університетів UniRank (uniRank).

Як було зрозуміло в останньому виданні Всесвітнього університетського рейтингу (U-Multirank 2020), Free International University of Moldova є найсильнішим в міжнародній орієнтації. Загальний профіль показує найкращі показники за різними показниками, 5 балів за «А» (дуже хороші) за такими вимірами: бакалаврські та магістерські програми з іноземної мови, мобільність, стажування, міжнародні партнерські стосунки та міжнародні наукові працівники.

ULIM приєднався до найбільших університетських мереж, таких як Європейська асоціація університетів (EUA), Міжнародна асоціація університетів (IAU), а також багатьох інших міжнародних органів та асоціацій (Agence Universitaire de la Francophonie, Європейська асоціація юридичних факультетів, Глобальна мережа інновацій, Магна Charta Universitatum, .etc).

Крім того, щорічно Free International University of Moldova реалізує понад 30 проектів, з яких має сильний міжнародний аспект. Підтримуючи багато- та міждисциплінарний підхід до вищої освіти та досліджень, чітко орієнтуючись на інтернаціоналізацію, ULIM має понад 100 двосторонніх угод, що сприяють обміну за програмою Erasmus + та іншими двосторонніми угодами з вищими навчальними закладами по всьому світу.

І останнє, але не менш важливе, студентський містечко розташоване в самому центрі міста і саме по собі є атракцією, що має багато можливостей для дозвілля та проживання.

Наш заклад надає якісні студентські послуги та засоби (університетський готель, сучасний зал для проживання, їдальні, кафетерії, клуби, дозвілля та спортивні споруди, бібліотека, лабораторії для комп’ютерів / ЗМІ, судова поліклініка тощо).

Розташування

  • Chisinau

    Strada Vlaicu Pârcălab,52, , Chisinau

    Запитання