Fraunhofer Academy

Fraunhofer Academy

Fraunhofer Academy

Введення

Fraunhofer Academy є в FRAUNHOFER фахівця постачальником -Gesellschaft про безперервній освіті і неповному навчанні для людей в сфері зайнятості. Fraunhofer Academy пропонує фахівцям і менеджерам чудові курси навчання, сертифікатні курси та семінари, засновані на дослідницькій діяльності FRAUNHOFER у співпраці з обраними та престижними університетами-партнерами.

Безперервна освіта та підвищення кваліфікації – підхід FRAUNHOFER

Навчання поводитися з новими технологіями та новими методами є важливою частиною інноваційного процесу. Fraunhofer Academy розуміє, що потрібен справжній досвід, щоб спрямувати інноваційний потенціал результатів досліджень у повсякденну діяльність компанії. Fraunhofer Academy співпрацює з престижними партнерами, щоб переконатися, що спеціалісти та менеджери мають необхідну кваліфікацію. Засновано FRAUNHOFER -Gesellschaft для навчання частини часу, вона надає унікальну можливість для фахівців і менеджерів по передачі знань від FRAUNHOFER дослідних проектів безпосередньо в їх власну компанію. У цьому контексті «генератори знань» беруть на себе додаткову роль «комунікаторів знань». На додаток до академічних сертифікатів, Академія також пропонує курси професійних сертифікатів як другий основний компонент своєї загальної програми навчання. Вони перетворюють поточні вимоги промисловості до сучасних виробничих процесів у практичні навчальні курси. Оскільки важливість сертифікації, підтвердження експертів зростає в ключових галузях промисловості, зростає попит на визнані кваліфікації за сумісництвом у секторі підвищення кваліфікації. Третій компонент навчальної програми Академії включає семінари, що проводяться протягом двох або більше днів, які надають практичні, підтверджені фактами ноу-хау, які можна безпосередньо застосувати у вашій повсякденній роботі.

9998_Master-Online-Photovoltaics.jpg

Наші курси поділені на п’ять тематичних напрямків:

 • Технології та інновації
 • Енергетика та стійкість
 • Логістика та виробництво
 • Технологія виготовлення та випробування
 • Інформація та комунікація

Університети-партнери та інші навчальні партнерства та спільні освітні підприємства, якими керує Fraunhofer Academy

Fraunhofer Academy в освіті та навчанні Fraunhofer Academy співпрацює як з престижними навчальними закладами, так і з ініціативами у сфері бізнесу та політики, які спрямовані на сприяння та підтримку безперервної освіти та професійної підготовки в Німеччині. Fraunhofer Academy Партнерка університетів і інститутів Fraunhofer Academy пропонують видатні безперервної освіти і можливості професійного навчання для фахівців і керівників на основі дослідницької діяльності FRAUNHOFER інститутів у співпраці з відібраними престижних університетів - партнерів. FRAUNHOFER – найбільша в Європі дослідницька організація, орієнтована на застосування. Наші дослідницькі зусилля повністю орієнтовані на потреби людей: здоров’я, безпека, комунікація, енергія та навколишнє середовище. В результаті робота наших дослідників і розробників має значний вплив на життя людей. Ми креативні. Ми формуємо технології. Ми проектуємо вироби. Ми вдосконалюємо методи та техніки. Ми відкриваємо нові перспективи. Одним словом, ми куємо майбутнє.

Розташування

 • Munich

  Hansastraße 27c, 80686, Munich

  • Kassel

   Kassel, Німеччина

   Запитання