Keystone logo
Fort Lewis College

Fort Lewis College

Fort Lewis College

Введення

Fort Lewis College ( FLC ) - це місце експериментального навчання та інкубатор ідей та можливостей. Він виник через низку змін, які однозначно пов’язані з цим регіоном та його жителями. Від військової застави до індійської школи-інтернату, сільської середньої школи до державного коледжу, ми знаходимось у центрі Південно-Західного Колорадо та регіону Чотири кути вже більше століття.

Fort Lewis College існує для того, щоб надати таким же винятковим освітнім можливостям кожного студента, який проходить через двері будь-якого корпусу кампусу.

У Fort Lewis College , де навчання означає робити, ми дотримуємось своїх інституційних дій відповідно до нашого освітнього підходу. Таким чином, ми дорожимо своїми обов'язками як розпорядники землі, де ми працюємо, як лідери та новатори в регіоні та як партнери у створенні справедливої освіти.

Fort Lewis College бере участь у двох програмах, що фінансуються федеральним бюджетом, для підтримки учнів першого покоління та учнів із середнім та середнім класом із низьким рівнем доходу у просуванні шляху до коледжу та через нього. TRIO Talent Search пропонує академічні консультації, підготовку фінансової допомоги та підготовку до тестування для учнів середньої та старшої школи. TRIO Upward Bound підтримує учнів середніх шкіл з Південно-Західного Колорадо в програмах навчального року та літа.

Ми акредитовані Вищою навчальною комісією Північно-Центральної асоціації коледжів та шкіл. Кожні десять років ми переглядаємося Комісією з вищого навчання Північно-Центральної асоціації коледжів та шкіл. Цей процес включає самостійне вивчення та оцінку.

Нас часто згадують в інших списках вищих коледжів, як правило, за доступність, різноманітність, високу якість нашого викладацького складу та переваги перебування в Дуранго.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Durango

    Rim Drive,1000, 81301, Durango

    Запитання