Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Fordham University, Graduate School of Social Service

Fordham University, Graduate School of Social Service

Fordham University, Graduate School of Social Service

Введення

У Вищій школі соціального обслуговування (GSS) Фордхемського університету ми готуємо таких студентів, як ви, відстоювати права людини та соціальну справедливість понад 100 років. Fordham GSS створює основу в традиціях професії соціальної роботи, одночасно вирішуючи виклики майбутнього за допомогою складної міждисциплінарної навчальної програми. Вважаючись одними з найкращих у країні, наші програми соціальної роботи для випускників пропонують гнучку освіту на досвіді, яка підготує вас змінити життя та трансформувати громади.

Якщо ви готові перетворити свої ідеали на значущу інноваційну кар’єру, ми готові допомогти

 • Академічна досконалість: US News & World Report відносить нашу акредитовану CSWE програму магістра соціальної роботи до 10 відсотків найкращих у країні. Наша високо оцінена онлайн-програма MSW викладається тим самим досвідченим викладачем, що й наша традиційна програма MSW
 • Гнучкість: доступні плани навчання на неповний робочий день і курси у вихідні дні. Наша програма MSW пропонує розширений варіант стояння, а також можливість адаптувати курсову роботу до ваших кар’єрних цілей.
 • Доступність: наша програма MSW пропонується в трьох кампусах — Лінкольн-центр, Вестчестер і Лонг-Айленд. Наша якісна навчальна програма MSW також доступна через нашу гібридну онлайн-програму на кампусі та програму, яка працює лише в Інтернеті.
 • Кар’єрні можливості: наші далекоглядні програми, що базуються на компетенціях, розроблені, щоб перетворити вас на всебічно розвиненого інтегрованого фахівця, здатного приймати нові виклики протягом вашої кар’єри.

Місія GSS

Місія Вищої школи соціального обслуговування Фордхемського університету полягає в тому, щоб навчати студентів просувати права людини та соціальну справедливість. Школа прагне підвищити добробут людей і спільнот, викладаючи практику з урахуванням культурних особливостей, засновану на фактах, а також залучаючись до досліджень, громадської пропаганди та партнерства з громадою.

Національно акредитовані програми

Fordham GSS пропонує акредитовані BSW, MSW та Ph.D. у програмах соціальної роботи Радою з освіти соціальної роботи. Студенти оцінюються на основі володіння компетенціями, що відповідають стандартам акредитації. Ці компетенції є основними параметрами, які очікуються від усіх соціальних працівників під час навчання. Оціночні бали, що відповідають контрольним показникам або перевищують їх, вказують на володіння компетентністю. Ми регулярно ділимося даними оцінювання з Радою, щоб покращити та вдосконалити нашу програму та навчальне середовище.

Розташування

 • New York

  113 W 60th St #7, 10023, New York

  Програми

  Запитання