Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Fordham University Gabelli School of Business

Fordham University Gabelli School of Business

Fordham University Gabelli School of Business

Введення

Школа бізнесу Габеллі при Фордхемському університеті виховує студентів, які володіють знаннями, креативом та навичками, щоб мати визначальний та тривалий вплив. Учні Школи Габеллі поділяють підхід "бізнес із ціллю", який готує їх до того, щоб бути лідерами, які створюють трансформаційні зміни. Вони вчаться збалансувати вимоги до прибутку з інтересами своїх спільнот та світу. Вони вдосконалюють свою бізнес-філософію, поряд із галузевими та функціональними знаннями, поєднуючи практичний та теоретичний досвід навчання.

Найкращі фірми шукають випускників школи Габеллі за їх аналітичне та стратегічне мислення, міцне спілкування та міжособистісні навички, принципове керівництво, почуття смирення та відданість співпраці та спільноті. Фордхем випускає студентів, про яких люди почують і захопляться не через 15 чи 20 років, а через один-два.

Місія Школи бізнесу Габеллі - розвивати бізнес-лідерів, здатних постійно зростати в мінливих глобальних умовах. Школа Габеллі, розташована в комерційній столиці світу, має унікальне місце, щоб запропонувати студентам можливість брати участь у регіональній та світовій економіці. Його репутація заснована на науковості та досконалості викладання. Студенти беруть участь у практичному навчальному досвіді, включаючи консультаційні проекти з найбільшими фірмами та технічні семінари протягом усієї програми. До складу факультету входять видатні науковці, а також старші керівники підприємств фірми Fortune 500.

Громада є візитною карткою школи Габеллі, де відкрите середовище, що підтримує, доводить, що можна бути одночасно конкурентоспроможним та спільним. Студенти отримують особливу увагу під час стажування та пошуку роботи від спеціальної команди професіоналів, що займаються кар’єрними послугами, і на завершення своєї програми приєднуються до глобальної мережі з 175 000 випускників університету Фордхема. Випускники школи проходили стажування в Bank of America Merrill Lynch, Cadillac, Citibank, Colgate-Palmolive, General Electric, Goldman Sachs, HSBC, Pfizer та кількох десятках інших компаній.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

 • New York

  West 60th Street,113, 10023, New York

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання