University of Luxembourg, Faculty of Humanities, Education and Social Sciences

University of Luxembourg, Faculty of Humanities, Education and Social Sciences

University of Luxembourg, Faculty of Humanities, Education and Social Sciences

Введення

Люксембургський університет: факультет гуманітарних, освітніх та соціальних наук

Університет Люксембургу є багатомовним європейським дослідницьким університетом, у якому навчається майже 6200 студентів з усього світу. Наш університет є сучасною установою, яка пропонує унікальне поєднання міжнародної досконалості та національного значення, надаючи знання для суспільства та бізнесу.

Факультет з особистим дотиком

Маючи унікальний вибір багатомовних програм бакалавра та магістра, факультет гуманітарних, освітніх та соціальних наук пропонує інноваційні та привабливі перспективи для наступного покоління вчених та професіоналів. Студенти отримують вигоду від невеликих розмірів класів, і багато курсів викладаються як семінари. які дають учням можливість обговорення та допомагають їм отримати максимальну користь від свого навчального досвіду. Немає додаткових зборів за навчання для іноземних студентів (вартість зарахування для студентів магістратури становить 200 євро за семестр).

Багатомовне навчання

Наш міжнародний педагогічний колектив є одним з наших ключових активів. Більшість наших дипломів викладаються англійською та/або французькою та/або німецькою мовами. Пропонуються безкоштовні мовні курси, а життя кампусу таке ж багатомовне та багатокультурне, як і країна Люксембург. Студенти отримують уявлення про різні академічні культури та здобувають диплом, який надає їм явні переваги на ринку праці.

Міжнародна атмосфера

У Люксембурзькому університеті заохочується та пропагується студентська мобільність та культурна відкритість. Усі наші магістранти повинні провести принаймні один семестр за кордоном в одному з наших університетів -партнерів у Європі, Північній Америці чи Азії.

Навчання у Люксембурзі

Люксембург, друга найменша держава -член Європейського Союзу, є по -справжньому багатокультурною та багатомовною країною з 3 офіційними мовами і є домом для понад 170 національностей. Місто Люксембург може похвалитися яскравою культурною та мистецькою сценою, включаючи музеї, театри та музичні майданчики. Місто Люксембург - одна з найбезпечніших столиць світу. Факультет гуманітарних, освітніх та соціальних наук розташований на Бельвалі, колишньому підприємстві металургії, всього за кілька км від міста Люксембург. Величезний сайт об’єднує академічні дослідження та викладання, роботу та дозвілля, міське життя та культуру та є захоплюючим місцем для роботи, навчання та життя.

Рейтинги

Університет Люксембурга увійшов до рейтингу від 201 до 250 найкращих університетів у всьому світі та № 1 у світі за своїм міжнародним поглядом у світовому рейтингу університетів Times Higher Education (THE) за 2020 рік.

Розташування

  • Esch-sur-Alzette

    2, avenue de l'Université

    Запитання