© Eli Haney, Northwest University photographer
Florida State University Panama City

Florida State University Panama City

Florida State University Panama City

Введення

Florida State University Panama City пропонує освітні та соціальні можливості, що змінюють життя, готуючи студентів, викладачів та співтовариство до досягнення своїх цілей, розвиваючи багатшу культуру різноманітності та виховуючи дух навчання протягом усього життя. Співпрацюючи з військовими об'єктами району, керівниками галузі та іншими департаментами та коледжами університету штату Флорида, ми пристосовуємо освітній досвід, щоб зробити вищу освіту більш доступною для жителів Північно-Західної Флориди.

Університет штату Флорида - один з елітних національних дослідницьких університетів, і БСС Панама-Сіті посилює зусилля університету щодо збереження, розширення та поширення знань у галузі наук, технологій, мистецтв, гуманітарних наук та професій.

У нашому кампусі в Бейсайді живе спільнота інноваційних мислителів, які створюють програми, що підтримують та передбачають складні потреби бізнесу та промисловості в Північній Флориді, готуючи студентів, готових до робочої сили, для задоволення економічних потреб регіону.

Розташування

  • Tallahassee

    W College Ave,600, 32306, Tallahassee

    Запитання