© Eli Haney, Northwest University photographer
Florida State University, College of Education

Florida State University, College of Education

Florida State University, College of Education

Введення

Про СНД

Один з елітних науково-дослідних університетів країни, Університет штату Флорида зберігає, розширює і поширює знання в галузі наук, техніки, мистецтв, гуманітарних наук і професій, у той час як охоплює філософію навчання, що сильно кореняться в традиціях ліберального мистецтва і критичного мислення.

Притулковий кампус країн колишнього СРСР розташований на найстарішому безперервному місці вищої освіти у Флориді, в громаді, яка сприяє вільному дослідженню та охоплює різноманітність, поряд з легкою атлетикою чемпіонату, і найкращим місцем у центрі столиці штату.

Швидкі факти

 • Заснований у 1851 році; Найдавніший безперервний сайт вищої освіти у Флориді
 • Класифікація комісії Карнегі: "Докторські університети: вища наукова діяльність"
 • 41,900 студентів з кожного округу Флориди та 132 країн
 • Прийнятий першокурсник за 2018 рік:
  • Падіння: 4.3 середній бал; 30 середня оцінка композитного значення ACT; 1340 середня оцінка SAT
  • Літо: середній бал 4,0; 27 середня оцінка композитного значення ACT; 1250 середня оцінка SAT
 • 94% утримання першокурсників; Швидкість випуску 68,4% протягом чотирьох років
 • 22: 1 співвідношення викладачів і студентів
 • 384 будівлі на 1633 гектарах; Головним кампусом в Таллахассі є 485 акрів
 • 2360 традиційних факультетів; включив 6 лауреатів Нобелівської премії
 • Всього 14 079 працівників
 • Операційний бюджет у розмірі $ 1712 841,231
 • 210 мільйонів доларів у контрактах та грантах, що були внесені факультетом у 2016-17 роках
 • 301 дипломні програми: бакалавр, магістр, доктор, спеціаліст, професіонал

Про коледж освіти

Заснований у 1905 році, державний університет штату Флорида коледж освіти є найстарішим коледж освіти у Флориді, надавши освіту для кращих і найбільш яскравих протягом більше століття. Наша історія переплітається з історією Таллахассі, і ми пишаємося нашою спадщиною і вкладом наших видатних випускників по всьому світу.

Настільки, наскільки минулим є наше минуле, ми залишаємось зосередженими на нашому баченні майбутнього. Щоденно викладачі та студенти працюють над тим, щоб вийти на нову освіту. Від впровадження інноваційних методів навчання до впливу на освітню політику та законодавство, наш факультет і їхні дослідження створюють майбутнє освіти.

Ми пишаємося тим, що студенти з більш ніж 50 країн, які називають коледж освіти "колись". Студенти з усіх куточків земної кулі звертаються до Коледжу освіти країн колишнього СРСР, щоб брати участь у наукових дослідженнях, працювати пліч-о-пліч з професорами, які є піонерами в галузі освіти, і заробляти ступінь, що повністю готує їх до виходу у світ і виховувати лідерів завтрашнього дня. На додаток до освіти світового рівня, ми також зробимо вас частиною дружної сім'ї - зі студентами, які поділяють вашу пристрасть, щоб зробити вплив - студенти, які поділяться досвідом з вами і стануть друзями та однолітками протягом усього життя.

ОБЛАДНАННЯ

Інноваційне та прогресивне середовище в коледжі освіти є прикладом технології та засобів, доступних нашим студентам. Найбільш примітним є кам'яна будівля, в якій розміщені класи і лабораторії, обладнані найсучаснішими технологіями і мультимедійними пристроями для покращення викладання та навчання. Дізнайтеся більше та віртуальний тур: https://education.fsu.edu/about/facilities.

Місто Таллахассе

Наш гарний і чарівний місто столиці рясніє можливостями для студентів коледжу освіти - від державних стажувань і законодавчих ініціатив до культурних заходів, магазинів, ресторанів і активного відпочинку. Докладніше: https://education.fsu.edu/about/tallahassee.

Розташування

 • Tallahassee

  W College Ave,600, 32306, Tallahassee

Запитання