Florida State University College of Criminology and Criminal Justice

Florida State University College of Criminology and Criminal Justice

Florida State University College of Criminology and Criminal Justice

Введення

У коледжі кримінології та кримінального судочинства університету штату Флорида нашим головним пріоритетом є випускники, які володіють навичками критичного незалежного мислення. Наші науково-дослідні дослідження, можливості спільного вивчення та залучення лідерських якостей - це лише деякі інгредієнти, які допомагають формувати ці навички.

Наш нещодавно відремонтований зал Eppes може похвалитися повністю інтегрованими кабінетами, навчальними кабінетами та лабораторіями, розробленими для колективної роботи студентів-викладачів та легкого доступу до Центру кримінології та досліджень державної політики.

Це ідеальне середовище для розміщення нашої перспективної освітньої спільноти, орієнтованої на дослідження, як і наш викладач, який посідає перше місце в країні за продуктивністю досліджень і входить в топ-10 для отримання грантів. Вони також визнані провідними експертами у своїх галузях та виступають редактором та співредактором деяких найважливіших наукових журналів нашої області, таких як Кримінологія, Кримінологія та державна політика та Журнал з питань наркотиків. Ми з нетерпінням чекаємо створення нашої репутації найбільш професійної та найвищої програми в країні.

.

Розташування

  • Tallahassee

    South Copeland Street,112, 32304, Tallahassee

    Запитання