Keystone logo
Florida International University, College of Engineering & Computing Магістр наук з інженерії логістики
Florida International University, College of Engineering & Computing

Магістр наук з інженерії логістики

Miami, США

12 Months

Англійська

Денне навчання

15 Jul 2024

26 Aug 2024

USD 30 000 *

На кампусі

* нерезиденти Флориди | 21 000 доларів для жителів Флориди

Введення

Логістична інженерія — це нова інженерна галузь, яка займається оптимальним проектуванням і функціонуванням логістичної системи, яка передбачає прогнозування, закупівлю, транспортування, виробництво, зберігання, розподіл і складування матеріалів і готової продукції. Це включає в себе проектування та інтеграцію матеріальних, інформаційних і грошових потоків по всьому ланцюжку постачання, щоб якнайкраще підтримувати цілі організації. Інженер з логістики повинен мати глибокі знання про логістичні операції, технологічні технології та методи проектування систем.

Програма магістра наук у галузі логістичної інженерії (MSLE) готує студентів до кар’єри в галузі логістики та управління ланцюгами поставок, застосовуючи інженерні концепції та інструменти для:

  • Моделюйте, аналізуйте, проектуйте та впроваджуйте логістичну систему
  • вирішення нових проблем у логістичній галузі щодо проектування та розробки нових логістичних технологій та застосування
  • Керуйте, покращуйте та оптимізуйте логістичну систему або мережу ланцюга поставок

Навчальна програма програми MSLE була експертно підготовлена найкращими викладачами та рекомендована високопоставленими керівниками галузі, щоб підготувати випускників програми до успіху в їхній кар’єрі в галузі логістики та ланцюга поставок. Випускники можуть розраховувати на такі кар’єрні перспективи: інженер з логістики, дизайнер з оптимізації ланцюга постачання, контролер продукції та запасів, аналітик інженерних даних, менеджер з прогнозування та управління попитом, менеджер з логістики та ланцюга постачання та менеджер із закупівель.

Прийом

Навчальний план

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Program delivery

Про Школу

Запитання