Keystone logo
Florida International University, College of Engineering & Computing Магістр наук в Інтернеті речей (IoT)
Florida International University, College of Engineering & Computing

Магістр наук в Інтернеті речей (IoT)

Online

12 Months

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 20 000

На кампусі

Введення

Магістр наук в галузі Інтернету речей (IoT) дозволяє випускникам з обчислювальної техніки та суміжних галузей отримати ступінь магістра в технологічній дисципліні. У цій галузі, яка швидко розвивається, ступінь MS in IoT надає затребуваний набір технічних навичок для створення екосистеми обладнання, програмного забезпечення та послуг, які перетворюють дані на інтелект. Оскільки пристрої IoT стануть частиною повсякденного існування та враховуючи їх швидке розгортання провідними корпораціями, це буде світ IoT.

Випускники програми MS in IoT отримають знання та здібності, щоб позиціонувати себе в цій галузі, яка швидко зростає та розширюється, із збільшенням можливостей працевлаштування та вищим потенціалом заробітку. Кар’єрні можливості включають працевлаштування підприємцями та/або в сферах індустрії технологій, що постійно розвивається, включаючи розумні будинки, розумні мережі, розумний транспорт і розумні медичні пристрої. Програма зосереджена на дослідженнях і розробці пристроїв/продуктів, щоб заповнити приблизно 300 тисяч доступних робочих місць із середньою зарплатою в США понад 100 тисяч.

Випускники програми IoT будуть готові:

  • Провести дослідження фундаментальних базових концепцій, пов’язаних із технологією IoT (програмне забезпечення, апаратне забезпечення, комунікації та безпека)
  • Вибирайте, встановлюйте, налаштовуйте та обслуговуйте найсучасніші пристрої та мережі IoT
  • Виконуйте аналіз даних, машинне навчання, глибоке навчання та великі дані
  • Використовуйте та розумійте сучасні додатки та протоколи IoT, звичайні для галузі
  • Пояснити правові та етичні наслідки своєї роботи та усвідомлення впливу своїх дій і прийняття рішень на окремих людей, суспільство та навколишнє середовище

Прийом

Навчальний план

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Program delivery

Про Школу

Запитання