Florence Classical Arts Academy

Florence Classical Arts Academy

Florence Classical Arts Academy

Введення

Заснована у Флоренції в 2009 році за натхненням нашого російського директора Молугової Надії та академіків, Академія стратегічно розташована в італійському місті Флоренція; ідеальне місце, де можна навчитися та розвивати мистецтво та жити в житті, в якому кожен день око потрапляє в історичні красу історичного італійського мистецтва, місця, де можна жити і випробувати справжню " dolce vita ".

75975_75958_IMG_4482.jpg

Це місце є відомим джерелом натхнення, яке, безумовно, приносить користь митцеві. Флоренція пропонує багате і стимулююче середовище для мистецьких досліджень і життя, великий життєвий досвід. Тут ви перебуваєте в безпосередньому контакті з роботами багатьох великих майстрів - серед них Мікеланджело , Леонардо да Вінчі і Боттічеллі , кожен з яких зробив своє ім'я саме в цьому місті. Серед багатьох художніх галерей і музеїв знаходяться всесвітньо відомі галереї « Уффіці » і « Палац Пітті ».

Місто пропонує жваве та безпечне нічне життя, всі дизайнерські модні магазини, безліч барів та ресторанів. Наша Академія красиво розташована приблизно за 20 хвилин ходьби від центру , у дуже гарно обслуговуваному районі.

Наш метод викладання народився 300 років тому, коли російські художники розвивали його, натхненний переважно італійськими та французькими майстрами з епохи Відродження та пізніших періодів . До цього методу сприяли різні відомі художники, серед яких: Рєпін , Суріков , Сєров , Левітан , Васнецов , Куїнджі .

Місія нашої Академії полягає в тому, щоб спиратися на такі прекрасні традиції та допомогти студентам вивчати нові способи, як це робили перші художники « Авангард » у свій час. Це означає виражати себе новими шляхами завдяки глибокому розумінню прийомів, отриманих шляхом інтегрованого академічного підходу.

Наші професори - досвідчені художники, які закінчили вищі російські академії. Ми маємо дуже доброзичливе середовище, де студенти повинні працювати інтенсивно, але наші професори завжди готові слухати, керувати та заохочувати.

Завдяки своєму досвіду вони здатні допомогти студентам, допомагаючи їм висловлювати свій потенціал і стати професійними художниками, працюючи над темами: живопис , малюнок , анатомія , композиція , хроматика , перспектива та історія мистецтва .

Розташування

  • Florence

    Via Giuseppe Galliano, 78, 50144, Florence

Запитання