Czech University of Life Sciences - Faculty of Forestry and Wood Sciences

Czech University of Life Sciences - Faculty of Forestry and Wood Sciences

Czech University of Life Sciences - Faculty of Forestry and Wood Sciences

Введення

Факультет лісового господарства та наук про деревину Чеського університету природничих наук у Празі ( FLD CZU ) забезпечує комплексну систему лісової освіти (Bc., Ing., Ph.D.) для заохочення та підтримки раціонального управління лісами та сталого використання природних ресурсів. Факультет є авторитетним міжнародним науковим центром. Значна частина досліджень, проведених факультетом, публікується в престижних академічних журналах і представлена на конференціях, конгресах, а також у громадських засобах масової інформації. На наших уроках студенти вивчають як теорію, так і практику, щоб бути добре підготовленими до майбутніх викликів у лісовому господарстві, деревообробній промисловості та дослідженнях.

Факультет лісового господарства та деревини Чеського університету природничих наук у Празі (FFWS CZU). Ми пропонуємо комплексну систему лісової освіти для заохочення та підтримки раціонального управління лісами та сталого використання його величезних природних ресурсів. Наш факультет став авторитетним міжнародним науковим центром. Значна частина досліджень, проведених факультетом, публікується в наукових журналах, представлена на конференціях, конгресах, а також в освітніх програмах у громадських ЗМІ. На наших уроках студенти вивчають як теорію, так і практику, щоб бути добре підготовленими до майбутніх викликів у лісовому господарстві, деревообробній промисловості та дослідженнях. Наші студенти досягають майже 100% працевлаштування.

У 2019 році факультет лісового господарства та деревини відзначив сторіччя свого існування. Він поділяється на дев’ять відділів, які охоплюють всю сферу освіти, науки та співпраці з практикою в галузі лісового господарства та деревообробки. FFWS пропонує студентам трирівневу освіту. Він також діє як міжнародне науково-дослідницьке місце роботи та приділяє велику увагу забезпеченню того, щоб результати досліджень негайно допомагали в практиці лісового господарства та деревообробки та потрапляли до визнаних професійних журналів, конференцій та конгресів, а також освітніх програм у ЗМІ.

Однією з довгострокових і стратегічних цілей CZU FFWS є зміцнення та поглиблення відмінних результатів у науці та дослідженнях. Факультет також досягає цього завдяки проектам EXTEMIT-K та EVA 4.0, що фінансуються Європейським Союзом у рамках Операційної програми досліджень, розвитку та освіти.

У 2019 році факультет добудував навчально-технологічний центр, який завдяки найсучаснішим технологіям та обладнанню є одним із найкращих університетських центрів Центральної Європи.

Історія факультету

З 1848 року лісові науки викладалися в Празькій політехніці, але лише після створення незалежної Чехословаччини була створена окрема галузь лісової інженерії. Таким чином, факультет бере свій початок у 1919 році, а в сучасній історії він є частиною Чеського університету природничих наук у Празі з 1990 року.

Наші успіхи

Факультет координував міжнародну групу науковців, яка підготувала звіт із рекомендаціями щодо пом’якшення наслідків лиха короїда в Європі для Європейського лісового інституту (EFI).

Завдяки проекту EXTEMIT–K, який зосереджений на вирішенні поточних і майбутніх проблем лісових екосистем Чеської Республіки, спричинених зміною клімату, вчені досліджують метод моніторингу короїдів у чеських лісах, який ще не використовувався. Спосіб, за допомогою якого собака може вчасно виявити заражене дерево, міг би в майбутньому, після адаптації до наших умов, захистити сотні гектарів лісових насаджень.

Ми зміцнюємо та поглиблюємо відмінні результати в галузі науки та досліджень. У рамках міжнародного проекту EVA 4.0, який спрямований на створення Центру чудових досліджень, зосереджених на основних наукових проблемах, які вирішує факультет, придбано найсучасніші інструменти, такі як інструмент для виявлення ізотопів у біології важливих елементів , найсучасніший рідинний хроматограф, ростові камери.

Завдяки генетиці ми можемо вирощувати нові види дерев, більш стійкі до кліматичних умов. Співробітники факультету також займаються забутою проблемою інтродукованих і менш представлених домашніх порід дерев, які вони вивчають з точки зору впливу на навколишнє середовище.

Групи вчених описують нові види тварин, такі як новий вид термітів-деревоїдів із тріскаючими нижніми щелепами. Унікальний терміт, виявлений в Камеруні, отримав назву Roisinitermes ebogoensis.

Фахівці нашого факультету брали участь у дослідженні африканської чуми свиней у диких кабанів та у припиненні поширення хвороби в Чехії. Намір полягав у тому, щоб створити кільце навколо спалаху хвороби шириною не менше 20-50 кілометрів, де буде низька щільність популяції тварин. Таким чином, кабан не може перенести хворобу в інші частини країни.

Стипендії та фінансування

Загальна інформація

Студентам може бути надана фінансова підтримка у вигляді стипендії. Це включає в себе вдячність за хороші оцінки, позашкільні заходи, а також підтримку навчання за кордоном, стипендії для докторантів, допомогу, якщо студенти потрапляють у складні ситуації, а також соціальні стипендії та стипендії на проживання. Критерії призначення стипендій регулюються умовами Правил призначення стипендій.

Керівництво університету займається лише питаннями соціальних та житлових стипендій; інші стипендії входять до компетенції окремих факультетів.

Стипендія на проживання

Ви маєте право на стипендію на проживання, якщо навчаєтесь на денній формі навчання, не навчаєтесь в іншому університеті (де ви розпочали навчання) і не перевищили визначений термін навчання (три роки для бакалавра, два роки для магістра, і два роки для докторантури), ви не проживаєте там, де навчаєтеся, або перебуваєте на навчальній поїздці за кордоном (у цьому випадку це також стосується комбінованого навчання).

Подати заявку на цю стипендію необхідно в електронному вигляді в ЄІС. У розпорядку дня «Навчання» за посиланням «Студентський портал» ви знайдете форму «Заявка на стипендію на проживання». Перед відправкою заявки необхідно вказати номер рахунку для виплати стипендії в опції «Банк».

Заява дійсна протягом усього періоду навчання.

Стипендія на проживання виплачується заднім числом за останні три місяці: у січні (за період з жовтня по грудень), у квітні (за період з січня по березень) і в липні (за період з квітня по червень). За період з липня по вересень стипендія не виплачується.

Умови надання стипендій на проживання містяться в Правилах призначення стипендій ЧЗУ

Розташування

  • Prague

    Kamýcká 129, Czech Republic, 16500, Prague

    Запитання