Keystone logo
Five Branches University

Five Branches University

Five Branches University

Введення

Окуляри передового досвіду

Протягом більше 30 років, П'ять філій університет, Вища школа традиційної китайської медицини встановив стандарти для передового досвіду в області традиційної китайської медицини (ТКМ) освіту і охорону здоров'я.

вельмишановний університет

Визнаний одним з кращих шкіл країни ТКМ, п'ять філій університету забезпечує найвищий рівень професійної освіти і охорони здоров'я в традиційної китайської медицини і інтегративної медицини в США і на міжнародному рівні.

Два Каліфорнії кампусів

Ви можете вибрати один з двох наших красивих кампусів в Санта-Крус і Сан-Хосе, штат Каліфорнія, або відвідувати заняття на обох, щоб насолодитися захоплюючим видом на прибережні або унікальні культурні міста досвідом. Обидва кампуса пропонують велику кількість сонячного світла і різноманітною і прогресивної середовищі, в якій жити.

центри здоров'я

П'ять Галузі Центри здоров'я університету, розташовані в Санта-Крус і Сан-Хосе, Каліфорнія забезпечують найкращі TCM охорони здоров'я. Лікування понад 160 пацієнтів щодня, наші медичні центри є ідеальним місцем для студентів, щоб отримати досвід роботи в клінічних умовах і для TCM лікарів і лікарів, щоб забезпечити виняткову медичну допомогу своїм пацієнтам. Наш персонал включає в себе фахівців в області неврології, терапії, гінекології, педіатрії, онкології, дерматології, імунодефіцитом, офтальмологія, лікування болю, гастроентерологія, кардіологія.

Магістратура, докторантура та програми сертифікації

Наша національно акредитованим Майстер традиційної китайської медицини (MTCM) і доктор акупунктури і східної медицини програми (DAOM) забезпечують міцну основу в TCM діагностики, голковколювання і китайської трав'яної медицини, останні дослідження ТКМ, великої клінічної підготовки, а також комплексної інтегративної медицини освіту. Наш азіатський масаж і сертифікація кузовного програма пропонує студентам можливість отримати Каліфорнії і національної сертифікації масаж.

Досвідчені викладачі та клінічних експертів

Вчіться у найбільш високо виконану факультету в ТКМ освіти. Багато з наших лікарів і вчителів мають багаторічний досвід викладання і практики TCM в відомих лікарнях і медичних навчальних закладів в Китаї і США

Інтегративної медицини в кращому вигляді

Протягом усієї програми MTCM, ви дізнаєтеся стародавні і глибокі принципи діагностики та лікування ТСМ, голковколювання і китайської трав'яної медицини, поряд з кращими із західної медицини. Як студент DAOM ви зміцните свої знання і навички TCM, вивчаючи передові рівні традиційної китайської і західної медицини, діагностики медичних спеціальностей, крос-напрямків і ефективної практики міждисциплінарної медицини.

Широке навчання Гербології

П'ять філій університету поважають серед TCM коледжів за видатний відділ Гербології. Серед наших викладачів доктор Джеффрі Pang, нащадок відомого китайського травника. Наша аптека трава містить більше 400 необроблених трав, каталогізовані і зберігаються в традиційних дерев'яних ящиків і понад 350 патентних формул.

Параметри сертифікатів Спеціальні

Будучи студентом MTCM, ви можете отримати сертифікат за фахом в галузі спортивної медицини, медичного цигун, п'ять елементів і Tuina масажу для поліпшення і відрізняти вашу TCM практику. Програма DAOM пропонує курси підвищення кваліфікації провідних фахівців TCM, лікарів і педагогів, щоб надати практикуючим знання і навички для подальшої спеціалізації в їх TCM практиці: Охорона здоров'я жінок, Нейромускульного медицини і сімейної медицини.

Навчання в Китаї, Тайвані та Кореї

Наша програма за кордоном дослідження є одним з кращих способів випробувати справжню практику TCM інтегрований з сучасної західної медицини. Подорож до Азії, щоб дізнатися TCM від високо знають лікарів і вчителів і отримати велику клінічну підготовку в умовах стаціонару, в тому числі заробляючи ступінь доктора філософії у наших сестринських шкіл в Ханчжоу, Тяньцзінь і Шеньян, Китай.

Безперервна освіта

Наше прагнення до досконалості в галузі освіти триває після закінчення з нашими програм безперервної освіти. Залучення досвідчених вчителів і викладачів разом, ми пропонуємо широкий вибір високоякісних курсів якості в країнах з розвиненою традиційної китайської медицини і забезпечити сертифікацію в країнах Азії масаж і тілесна і медичної Цигун.

Програми фінансової допомоги

П'ять філій університету є акредитованим вищим навчальним закладом, затверджених для участі в федеральних програмах фінансової допомоги для MTCM, Mac OS і програм DAOM. Наші програми фінансової допомоги може допомогти вам у вирішенні фінансових витрат вашої освіти, в тому числі і на навчання і витрати на проживання.

Кар'єра

Наші професійні партнерські відносини з Стенфордського університету, Comprehensive Cancer Center в Альта Бейтс саміту медичний центр, Kaiser-Permanente, Чжецзян китайського медичного університету, Тяньцзінь університету традиційної китайської медицини пропонують вам видатні освітні та можливості кар'єрного росту в усьому світі. Кар'єра в області TCM ростуть і включають в себе: створення приватної практики, приєднання до групової практиці, працюючи в інтегративної медичного центру, а також можливості працевлаштування в сфері освіти, видавничої справи, або дослідження.

Незалежно від мети вашої кар'єри вибору, наш відділ розвитку кар'єри буде направляти і підтримувати вас у досягненні вашої оптимального шляху кар'єри, надаючи вам бізнес-знань, навичок і рівня довіри, необхідного, щоб стати успішним традиційної китайської медицини практикуючий.

вища Успіх

Наші випускники MTCM послідовно досягають найвищих прохідних балів на обох ліцензування голковколювання іспиту Каліфорнії і національних сертифікаційних іспитів. Після закінчення школи, ви будете мати право зареєструватися в нашій докторської і кандидатської програмі, щоб подати заявку на топ-позиції в сплачуючи медичній установі або створити успішну практику TCM в будь-якій точці світу.

П'ять філій вийшла надзвичайно доконаним випускників, які є лідерами в кожному аспекті ТКМ: практикуючі, викладачі, автори, міжнародні викладачі, консультанти та дослідники. Доступ до цих випускникам пропонують Вам відмінні мережеві можливості для професійного зростання.

Ми сподіваємося, що ви приєднаєтеся до нас на п'ять філій університету для воістину відмітною освітній досвід і відкрити для себе корисний шлях кар'єри традиційної китайської медицини.

п'ять Філії

П'ять філій університету отримав свою назву від п'яти галузей традиційної китайської медицини, які зберігають і відновлюють гармонію індивідуума з природою: акупунктура, гербології, Tuina масаж, енергетика, і китайський Дієтичні медицини.

Голковколювання

Голковколювання використовує дуже тонкі голки, щоб регулювати Ци (Yang) і крові (Інь) виробництва внутрішніх органів, які течуть в звичайних каналів і додаткових меридіанів, які, звичайно по всьому тілу. Відповідно до теорії ТКМ, все людські фізичні вади або захворювання, пов'язані з порушенням функції ци і крові. Додаючи акупунктурні голки в правильних точках, ми тонізують Ци і недоліки крові або оживити їх застій, що призводить до поліпшення психічного і фізичного здоров'я.

гербологія

Гербологія є підготовка та використання рослин і мінералів, що відпускаються за рецептом ліків. Китайський гербології зустрічається у багатьох формах, включаючи порошок, таблетки, чаї та креми. Ці трави лікування розладів і захворювань за допомогою внутрішнього або зовнішнього поглинання. Оскільки китайські трави мають різні смаки, властивості природи і функцій, а також тому, що вони входять в різні канали, трави впливають на потік ци і крові, а також баланс в організмі Інь і Ян.

Туіна Масаж

Туіна Масаж відноситься до використання традиційного китайського масажу для лікування травм сухожиль і м'язів, а також захворювань органів. Туіна тисне на точки, а також застосування спеціальних рухів уздовж меридіанів, щоб регулювати і гармонізувати потік ци і крові.

енергетика

Енергетика вправи, які заживають через ритмічне дихання і руху тіла. Енергетика включає в себе внутрішні цілющі мистецтва, такі як здійснення П'ять-тварин, розроблені Хуа, медитації, медичний цигун і різні стилі тайцзіцюань, внутрішнє бойове мистецтво практикується в усьому світі.

Китайська медицина Дієтичне

Китайський Дієтичні медицини є досить ефективним методом самолікування, винесеним в Китаї протягом тисяч років. Як і у всіх сільськогосподарських товариствах, Китай розуміє життєву зв'язок між харчуванням і здоров'ям. Таким чином, TCM лікарі призначають енергетично збалансовані дієти для лікування дисгармонії в, крові і функції органів Qi, використовуючи енергетичний профіль їжі.

На п'ять філій, ми вважаємо TCM освіта забезпечує глибоке уявлення людського ставлення до природи-філософської точки зору в основі всіх великих людських цивілізацій. Ми хочемо, щоб увічнити цю властиву TCM мудрості.

Місія

П'ять філій університету, Вища школа традиційної китайської медицини, присвячена навчанню студентів, щоб стати винятковими практиків, викладачів і дослідників.

Наша мета

П'ять філій університету присвячена:

 • Забезпечити високий рівень професійної освіти в традиційної китайської медицини і інтегративної медицини в США і на міжнародному рівні.
 • Розробка висококваліфікованих TCM клінічних практиків, викладачів і дослідників.
 • Авансові практику TCM в якості незалежного медичного модальності через клінічній практиці, освіти і наукових досліджень.
 • Заохочувати професійна співпраця між TCM-практиків, викладачів, пацієнтів та інших медичних працівників, щоб перетворити світосприйняття охорони здоров'я; розпізнавати TCM в якості важливого компонента світової медицини.
 • Підтримка міжнародного і різноманітну культурну спільність, пропонуючи наші програми на трьох мовах і надаючи студентам можливість навчатися за кордоном.
 • Фостер професійне середовище для викладачів, співробітників і студентів, що сприяє в навчанні, а також особистісного зростання і розвитку.
 • Забезпечити виняткову TCM і інтегративної медицини догляду за пацієнтами з спільнотою через п'ять відділень медичних центрів університету.
 • Навчають широкої громадськості про значні переваги TCM охорони здоров'я за допомогою програм безперервної освіти і публічних лекцій.

Бачення і цінності

Протягом наступних 20 років, п'ять філій університету буде розвиватися в міжнародний університет, навчання TCM освіту високого рівня англійською, китайською та корейською мовами і пропонуючи TCM охорони здоров'я в інтегративної медицини навколишнього середовища на всій території США і в усьому світі.

TCM філософія розглядає медицину як жалісливий відповідь на людські страждання. Ми прийняли цю філософію шляхом заохочення сприятливою і гуманістичні наукових і медичних умов. Наші викладачі будуть обрані на основі не тільки академічних знань, а й пристрастю вони виходять в процесі навчання і наставництва студентів. Наші студенти будуть обрані для академічної компетентності, а також їх співчуття і прихильність служити іншим.

Чотири тенденції будуть впливати на наше бачення протягом наступних 20 років: все більше число пацієнтів буде продовжувати шукати висококваліфікованих практиків TCM в якості первинних постачальників медичних послуг. TCM школи будуть продовжувати удосконалювати свої програми для забезпечення висококваліфікованих TCM клінічних практиків для задоволення цього зростаючого попиту.

TCM університетів в Китаї та медичних експертів в США будуть продовжувати співпрацювати і ділитися своїм досвідом в TCM і західної медицини, життєво важливий компонент для випереджаючого розвитку докторських програм і досліджень TCM.

Вчені, дослідники та медичні установи будуть продовжувати досліджувати глибину і ефективність TCM, що призводить до більшого прийняття китайської медицини серед медичних працівників та медичних навчальних закладів.

Більший попит на інтегрованої медичної допомоги буде розвиватися як професіонали охорони здоров'я об'єднуються, щоб вирішувати повні потреби населення в галузі охорони здоров'я шляхом інформування один одного про свою роботу і співпрацюють з метою забезпечення ефективного лікування, профілактики захворювань та сприяють оптимальної благополуччя для пацієнтів.

Розташування

 • Santa Cruz

  200 7th Avenue Santa Cruz, CA 95062, , Santa Cruz

  • San Jose

   1885 Lundy Ave, Ste 108

   Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання