Keystone logo
FinTech School

FinTech School

FinTech School

Введення

FinTech формує майбутнє фінансів та глобальних банківських технологій. Фінансові установи хочуть розвиватися, але потребують допомоги, що включає FinTech у свою бізнес-модель. Спеціалісти з технологій хочуть допомогти фінансовим установам готуватися до фінансів 2.0, але часто не мають адекватного бізнес-контексту. Підприємці намагаються порушити існуючі бізнес-моделі, однак їм потрібна допомога перетворити свої ідеї на життєздатні продукти та / або рішення.

Тут ми заходимо.

two people handshaking above table with laptop

rawpixel / Unsplash

Курси та програми для різних потреб

FinTech School проводить практичні заняття з останніх тем у галузі фінансів, розвитку підприємництва та розвитку продуктів фізичним особам, установам та підприємцям у всьому світі. Наші курси допоможуть людям, які бажають оновлювати тенденції в галузі. Ті, хто бажає інновацій в цьому просторі, знайдуть наше всеосяжну програму або наше місце навчання, як навчання на базі біг-лагеря, більш відповідним.

Практичне навчання практикуючих підприємців

Це не академічна установа. FinTech School була заснована підприємцями та фінансовими фахівцями FinTech, які там були та зробили це. Вони мають десятиліття досвіду фінансової індустрії, охоплюючи традиційні фірми, такі як Goldman Sachs та BlackRock. Наша команда також заснувала початкові компанії FinTech, які закінчили провідні галузі промисловості, такі як Y-Combinator, і запустили продукти, за якими зараз керують венчурні капіталісти.

person using silver laptop computer on desk

Джон Шнобріч / розбити

Підтримка екосистем

Ми є частиною більшої інноваційної екосистеми FinTech, портфеля FinTech, що збільшує нашу освіту дослідженнями, технічними ресурсами та наставництвом (інкубатор та прискорювач). Це дає можливість підприємцям, окремим особам та установам перейти від «знань» до «виконання».

Розташування

  • San Francisco

    California Street,101, 94111, San Francisco

Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання