Finance and Information Management

Finance and Information Management

Finance and Information Management

Введення

Елітна програма для випускників фінансів та управління інформацією (FIM) пропонує своїм високомотивованим студентам різні ексклюзивні переваги, які дозволяють їм не тільки успішно пройти унікальну та амбіційну програму, але й підготувати їх до майбутнього успіху в кар'єрі на керівних посадах у бізнесі, науці та уряд. Програма гарантує широку освіту за допомогою лекцій та семінарів національних та міжнародних відомих колег з відомих університетів.

У 2004 році FIM було запроваджено в рамках елітної мережі Баварії. З тих пір FIM став великою історією успіху: на додаток до Аугсбурзького університету, Байройтського університету та Технічного університету Мюнхена, інші національні та міжнародні наукові та ділові партнери становлять цю унікальну та індивідуальну навчальну програму.

Для досягнення успіху на керівній посаді потрібні як професійні, так і міжособистісні компетенції. Регулярні курси м’яких навичок, літні школи, проекти з діловими партнерами та обов’язковий соціальний проект як частина навчальної програми забезпечують ці важливі кваліфікації. Таким чином, FIM сприяє розвитку особистостей з дуже різноманітними навичками та інтересами. Крім того, технічна освіта, особистий розвиток та розширення міждисциплінарних компетенцій є основним елементом нашої програми з метою формування лідерських компетенцій. Крім того, високий рівень різноманітності через різний досвід як студентів, так і викладачів призводить до значного взаємного збагачення.

Розташування

  • Augsburg

    FIM Kernkompetenzzentrum Universitätsstr. 12 86159 Augsburg, , Augsburg

    Запитання