Fort Hays State University Graduate School

Fort Hays State University Graduate School

Fort Hays State University Graduate School

Введення

FHSU є провідним далекоглядними, підприємницького університету на Середньому Заході. У нас є заявки з більш ніж 13 000 студентів і пропонують сотні сертифікатів та освітніх програм на молодшого, бакалаврів і магістрів рівнях через 28 факультетів. Ми залучаємо цілеспрямованих студентів, які хочуть можливостей навчання прем'єрні всередині і за межами класної кімнати у поєднанні з незвичайною уваги і підтримки один на один.


Наші викладачі є видатними вчителями, які мотивують студентам розвивати свої унікальні таланти. В результаті, наші студенти закінчують з глибокою вдячністю знань, а також професійних навичок та впевненості, які дають їм конкурентну перевагу в своїй кар'єрі, зараз і на все життя.


Розташований на півдорозі між Денвером і Канзас-Сіті, FHSU це затишний громада в самому серці історичного Хейс, спільноти, зазначає своє коріння кордон і його сучасний підхід - кафе, єдиний у своєму роді ресторанів, магазинів, і енергійний мистецтва Сцена.


Форт Хейс державний університет вже давно політику, роблячи інформацію легко доступні і забезпечує дотримання федерального законодавства і АЕМ HEOA.

Академічні справах

Якщо ви студент середньої школи в західній Канзас шукаєте, щоб почати свій коледж кар'єру, член військового прагне завершити свою ступінь, або професійний шукає безперервної освіти, Форт Хейс державний університет пропонує сотні ступеня, сертифікат і варіанти курс в рівні бакалаврату та магістратури.

Форт Хейс державний університет прагне забезпечити всіх людей з інноваційними і доступного освітніх можливостей. Нашим головним пріоритетом є оснащення студентам освіти в глибину, практичні практичний досвід і міжнародну перспективу, необхідну для досягнення успіху займатися члени робочої сили 21-го століття.

  • Можливості навчання з винятковою глибиною
  • Видатний факультет, який забезпечують виняткову уваги і підтримки
  • Очікування соціального, цивільного, професійної взаємодії і
  • Розробка партнерських відносин, які об'єднують культури, перспектив і мислення
  • Інновації, які наводить у рішення

Майбутні Іноземні студенти

Є три способи, які можна застосовувати для участі Форт Hays State University в якості міжнародного студента: як аспірант, як студент, як англійську мову в якості другої мови Студент.

Ви можете отримати доступ до 22 аспірантів програм, доступних для іноземних студентів, в тому числі бізнесу, науки та програм ІТ ступеня. Є більш 60 акредитованих програм, щоб вибрати спеціалізуватися в якості студентів студента. Навчання англійській доступно від початку через просунутого рівня володіння англійською мовою.

Кампус


Форт Хейс державний університет є безпечним, красивим і дружнім кампусі з близько 4300 студентів брати уроки на кампусі, в тому числі приблизно 270 з 24 різних країн. Наш факультет і співробітники відомі своєю винятковою особистої уваги і підтримки, що надається студентів, і допомога для іноземних студентів також на місці, наприклад, в англійській мові як другої мови програми, і співробітники орієнтовані на надання допомоги для іноземних студентів у міжнародних студентських служб Управління.

FHSU знаходиться в Хейс, Канзас, на півдорозі між Денвер і Канзас-Сіті з чотирьох разів на день служба повітря в і з Денвера, штат Колорадо. Студенти користуватися перевагами малого житті міста в широкому культурному контексті університету з доступом до великих міських районах Сполучених Штатів.Розташування

  • Wichita

    600 Park Street

    Запитання