Keystone logo
Maastricht University, Faculty of Health, Medicine & Life Sciences Магістр охорони праці та стійкої роботи
Maastricht University, Faculty of Health, Medicine & Life Sciences

Магістр охорони праці та стійкої роботи

Maastricht, Нідерланди

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Sep 2024

EUR 2 530 / per year *

На кампусі

* повний робочий день (статутний внесок за неповний робочий день: 1801 євро) + 19 100 євро організаційний внесок

Введення

Вас цікавить поєднання професійної гігієни, організації/політики та медичної освіти? Чи хотіли б ви консультувати організації та політиків щодо здоров’я працівників і стабільної працевлаштування? Чи хотіли б ви допомогти людям залишатися здоровими та продуктивними протягом усієї кар’єри, а також людям із хронічними захворюваннями та іншими вадами? Тоді було б корисно, якби ви подумали про отримання магістра з охорони праці та стійкої роботи.

Програма поєднує в собі теорії здоров'я та участі в трудовій діяльності з практичним навчанням, що дозволяє вам сформулювати та впровадити стратегії здоров'я та втручання. Ви також дізнаєтеся, як можна оцінити ці стратегії та заходи. Починаючи з 2022/2023 навчального року, програма буде оновлена, щоб вона відповідала сучасним викликам у сфері роботи, здоров’я та кар’єри, а також мінливому світу праці. Після закінчення навчання ви матимете всі знання та навички, необхідні для кар’єри в галузі консультування з питань охорони праці, управління, розробки політики та досліджень.

Швидкі факти

  • Найкраще з трьох світів: охорона праці, організаційна наука та зміцнення здоров’я працівників
  • Сильний акцент на навчанні практичним навичкам
  • Біо-психосоціальний підхід до здоров'я та трудової участі
  • 1 рік повний робочий день або 2 роки неповний робочий день, викладання англійською мовою
  • Навчальне навантаження на тиждень, денна програма: 12-14 годин у класі, 6 годин у групах, 16-18 годин на самостійну роботу; заочна програма: один день на тиждень
  • Починається у вересні

Чому ця програма?

Останніми роками «стійка робота» вийшла на перше місце в порядку денному. Уряди та компанії потребують, щоб працівники залишалися здоровими та продуктивними протягом усієї своєї кар’єри. Міцне здоров’я працівників і гідна праця також входять до Цілей сталого розвитку ООН, тому необхідні термінові дії. Як ми створюємо гідні робочі місця, які забезпечують хорошу відповідність між людиною та роботою? Як збалансувати роботу та сімейне життя? Як підтримувати здоров'я, працездатність і функціональну здатність працівників протягом багатьох років у контексті постійної зміни ринку праці та політики соціального забезпечення? Існує реальна потреба – і ринок праці – в експертах із цих сучасних питань.

Професійна гігієна та стабільна робота зосереджуються на здоров’ї, благополуччі та працевлаштуванні протягом усього життя. Ви навчитеся зважувати різноманітні інтереси працівників, сімей і компаній. Вас навчать про мінливий світ праці та соціального забезпечення та про те, як ви можете на це реагувати. Відповідно до цього ви будете розробляти та оцінювати передові втручання та стратегії для сприяння стійкому трудовому житті.

Мультидисциплінарна та практична програма

Проблеми зі здоров'ям, з якими ви стикаєтеся на робочому місці, дуже різноманітні. Велике робоче навантаження може спричинити стрес, неправильно сконструйоване робоче місце може спричинити фізичні проблеми, а протягом кар’єри у деяких працівників розвиваються хронічні захворювання. Вони можуть бути однаково різноманітними. Вас можуть попросити надати стратегічну пораду, сформулювати політику охорони здоров’я або ви можете займатися окремими справами.

Таким чином, програма надасть вам багатопрофільну та практичну підготовку, яка поєднує в собі найкраще з різних світів. Ви дізнаєтеся про охорону праці, організаційну та політичну науку та зміцнення здоров'я. Поєднуючи це зі спеціальними комунікаціями та навчальними навичками, ви навчитеся формулювати, впроваджувати та оцінювати втручання, що ґрунтуються на фактичних даних. Багатогранний характер програми гарантує, що ви матимете всі необхідні знання, щоб адекватно впоратися з багатьма різними ситуаціями пізніше у вашій кар'єрі.

Набір інструментів для професіонала з охорони праці

Ви отримаєте актуальні знання про сучасні теми, такі як мінливий світ праці та соціального забезпечення, баланс між роботою та особистим життям, залученість до роботи, зміцнення здоров’я, продовження трудового життя, а також психічне та фізичне здоров’я працівників. Щоб краще зрозуміти ці теми, ви будете навчені застосовувати біо-психосоціальний підхід до трудової участі, у обговоренні моральних справ та науково-обґрунтованій медицині праці.

У магістратурі професійної гігієни та стійкої роботи сильний акцент буде зроблений на навчанні, щоб оснастити професіонала OHCW набором практичних навичок, щоб мати можливість перевести теоретичні знання на практику. У магістерській програмі можна виділити три основні напрями навчання, кожен з яких має унікальний внесок у добре збалансований інструментарій: 1. Біопсихосоціальний підхід до трудової участі: траєкторія ICF; 2. Траєкторія гігієни праці на основі доказів; 3. Траєкторія втручання та навичок спілкування. Ви також дізнаєтесь про відповідні методи, необхідні для досліджень у галузі охорони праці та стійкої роботи. Тому після закінчення навчання ви будете повністю в курсі останніх передових технологій.

Дослідження гігієни праці та стабільної роботи в Маастрихтському університеті

Факультет здоров’я, медицини та наук про життя Маастрихтського університету пропонує чудове середовище для навчання, оскільки він має давні традиції дослідження проблем здоров’я. Кілька дослідницьких програм зосереджені на різних аспектах роботи, здоров'я та кар'єри. Відповідними прикладами є:

  • Широкомасштабне проспективне когортне дослідження детермінант здоров’я та трудової участі літніх працівників. Це дослідження виявить як фактори, що сприяють, так і бар’єри для тривалої трудової кар’єри окремо для відповідних підгруп працівників (наприклад, назва посади/галузь, стать, хронічні захворювання або позмінні працівники).
  • Оцінка втручання «Здоровий HR», який є онлайн-інструментом на основі діалогу для покращення здоров’я та стійкої працевлаштування працівників з нижчим рівнем освіти.
  • Якісне дослідження серед менеджерів у сферах охорони здоров’я та освіти про те, чи вловлюють вони ранні сигнали вигорання серед своїх підлеглих і як вони вловлюють, і чи вживають вони заходів для запобігання вигоранню.
  • Якісне дослідження серед медичних працівників у лікарні, які надають пов’язану з роботою допомогу пацієнтам із хронічними захворюваннями, щодо бар’єрів і фасилітаторів, а також того, що їм потрібно для покращення надання цієї допомоги.

Знання, отримані під час цих дослідницьких проектів, слугуватимуть вхідними матеріалами для курсів з гігієни праці та стійкої роботи.

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Program delivery

Про Школу

Запитання