Maastricht University, Faculty of Health, Medicine & Life Sciences

Maastricht University, Faculty of Health, Medicine & Life Sciences

Maastricht University, Faculty of Health, Medicine & Life Sciences

Введення

Факультет здоров'я, медицини та наук про життя розпочав роботу 1 січня 2007 року. Факультет був результатом злиття факультету наук про здоров’я та медичного факультету.

Ліки

Медичний факультет був першим факультетом, заснованим у Маастрихтському університеті. Університет був офіційно заснований 9 січня 1976 року, хоча перші студенти-медики почали навчання у вересні 1974 року. Медичний факультет був другим у світі, де застосовувався метод проблемного навчання. Інші факультети Маастрихтського університету, тобто Мистецтво та культура, економіка та ділове адміністрування, загальні науки, науки про здоров'я, право та психологія прийняли освітні системи та дослідницькі організації, подібні до системи медичного факультету.

Факультет перетворився на спільноту з персоналом близько 1200 (науковці, адміністративний і допоміжний персонал) і приблизно 1950 студентів-медиків. З 1992 року співробітники та студенти базуються на комплексі будівель факультету охорони здоров'я, медицини та наук про життя, факультету психології та університетської лікарні (Academisch Ziekenhuis Maastricht), яка була відкрита в 1991 році.

Науки про здоров'я

Факультет наук про здоров’я пропонував широкий спектр дисциплін, що зробило факультет унікальним не лише в Нідерландах, але й у Європі. Формат дозволив студентам інтегрувати свою дисципліну та дослідницьку роботу в усі сфери, пов’язані з суспільством, хворобою та здоров’ям. Шляхом наукової роботи та спеціальної (додипломної та післядипломної) освіти Факультет наук про здоров’я сприяв покращенню якості охорони здоров’я.

На даний момент на факультеті охорони здоров'я, медицини та наук про життя навчається близько 2500 студентів, які навчаються за широким спектром освітніх програм, які ведуть до здобуття ступеня бакалавра та/або магістра. Науки про здоров’я вивчають зв’язок між здоров’ям, способом життя, профілактикою захворювань, доглядом і лікуванням. Навчальна програма «Науки про здоров’я» охоплює всю галузь наук про здоров’я: біологічні, поведінкові та соціальні науки про здоров’я. Три запитання займають центральне місце протягом курсу:

1) Що таке здоров'я?
2) Які фактори впливають на здоров'я?
3) Як ми можемо вплинути на ці фактори?

Для забезпечення якісної медичної допомоги потрібні не лише лікарі, а й медсестри та фельдшери. Але також важливий досвід інших професіоналів: вчених у галузі охорони здоров’я.

Прийом

Важливі терміни для цієї навчальної програми

Застосовується з 1 вересня 2023 року

Коли ви хочете подати або подаєте заявку на цю навчальну програму, важливо повідомити себе про крайні терміни, які вам потрібно вкластися. Важливі терміни подачі заявки на цю навчальну програму наведені в таблиці нижче.

Примітка: якщо ви переглядаєте цю веб-сторінку на своєму телефоні, рекомендуємо використовувати альбомний режим.

Загальні вимоги: попередня освіта

Вимоги до вступу на 2023/24 навчальний рік на програму бакалавра з регенеративної медицини та технологій залежать від вашої попередньої освіти. Нижче перевірте, які вимоги стосуються вас.

Абітурієнти з голландським дипломом

Якщо ви маєте диплом VWO нового зразка з профілем Natuur en Gezondheid (Наука та здоров’я), включаючи фізику та математику B, або профіль Natuur en Techniek (Наука та інженерія), включаючи біологію, то, в принципі, ви маєте право на вступ.

Для наступних голландських дипломів Маастрихтський університет (UM) оцінить, чи відповідаєте ви вимогам для вступу. Це залежить від вашої попередньої освіти та від того, чи гарантує це достатні знання на рівні VWO з предметів фізики, хімії, біології та передової математики.

Розташування

  • Maastricht

    Maastricht University Faculty of Health, Medicine & Life Sciences P.O. Box 616

    Запитання