Keystone logo
FGV EBAPE - Brazilian School of Public and Business Administration

FGV EBAPE - Brazilian School of Public and Business Administration

FGV EBAPE - Brazilian School of Public and Business Administration

Введення

Школа

Перша школа державного управління в Латинській Америці, Бразильська школа державного управління при Фонді Гетуліо Варгаса (FGV EBAP), була заснована в Ріо-де-Жанейро 15 квітня 1952 року завдяки партнерству між Організацією Об'єднаних Націй (ООН) і FGV, щоб задовольнити потреби в кваліфікованих спеціалістах у цій галузі.

У 2002 році вона була перейменована в Brazilian School of Public and Business Administration (EBAPE), відображаючи її діяльність в приватному секторі, що фактично проводилася з моменту її заснування. Протягом цих десятиліть він зміцнив свій авторитет та законність завдяки приголомшливій здатності надавати своїм учням знання про найвищий рівень, приводячи їх у виробничий процес, який вважається відмінним.

Піонерський дух

 • Перша школа Латинської Америки, яка запропонувала магістратуру з адміністрації;
 • У цій школі були видані перші бразильські книги з адміністративної роботи;
 • Перший навчальний заклад у Бразилії, який використовує систему реєстрації та кредитів на курси;
 • Перше президентство та штаб-квартира Національної асоціації післядипломних досліджень та досліджень в адміністрації (ANPAD)
 • У 1961 році колишній Федеральний конгресмен і професор EBAPE Альберто Геррейро Рамос розробив проект правил для професії адміністратора, підтверджений Законом № 4.769, оприлюдненим 9 вересня 1965 року.
 • Перша школа в Бразилії, визнана чотирма провідними міжнародними установами з акредитації за видатні програми, викладачів і навчальний план з адміністрування: AACSB, EQUIS-EFMD, ICAPA та NASPAA.

Місія

Розвивати та поширювати знання в управлінні, зміцнюючи синергію між державним і приватним секторами, навчаючи професіоналів впливати з концептуальною та методологічною суворістю, ідеями та діями, що мають відношення до розвитку Бразилії.

Особливості кампусу

Технологічна структура, запропонована студентам FGV EBAPE, сумісна з його академічними досягненнями. Його ІТ-лабораторії оснащені науковим програмним забезпеченням, укомплектованими РК-дисплеями, пристроями для читання/запису DVD-дисків і пулом роздруківок, усі вони доступні для використання в години роботи приміщення, за винятком випадків, коли лабораторії використовуються для практичних курсів.

Ця бізнес-школа також пропонує доступ до Інтернету Wi-Fi та кваліфікований персонал служби технічної допомоги, що забезпечує підтримку та усунення труднощів, пов'язаних з комп'ютером для студентів та викладачів.

Кожна аудиторія з кондиціонером може вмістити близько п’ятдесяти студентів, а Фонд Гетуліо Варгаса також пропонує п’ять аудиторій, у яких можна проводити заходи, семінари, майстер-класи та заняття.

Місцезнаходження

Місто: Ріо-де-Жанейро

Найвідоміше місто Бразилії, Ріо-де-Жанейро, відоме на весь світ своєю сильною та перспективною економікою. З населенням понад п’ятнадцять мільйонів, що утворює другий за величиною ринок у Бразилії, він пропонує вигідні умови для корпоративних новачків і цінує свіжі інвестиції. Але жодна з цих переваг не може переважити його туристичний потенціал: щороку він приймає тисячі відвідувачів з усього світу, яких приваблюють його прекрасні пляжі та інші природні пам’ятки, включаючи карнавал, і, перш за все, жвава гостинність його жителів.

FGV EBAPE

Сучасна будівля складається з трьох поверхів і підвалу загальною площею п’ять тисяч чотириста квадратних метрів (що дорівнює майже шістдесяти тисячам квадратних футів). Приміщення може вмістити 616 студентів і пропонує 120 навчальних зон. Будівля пропонує сучасний великий студентський лаунж на початковому рівні; два лекційні зали в гарвардському стилі, що вміщують до 70 осіб, і п’ять великих класних кімнат, кожна з яких вміщує 48 студентів, із фіксованими місцями для сидіння та столами, розташованими в традиційному ряді.

Головний корпус ФГВ

Розташований у південній зоні Ріо-де-Жанейро, FGV виходить на один із найвідоміших і захоплюючих краєвидів у світі: Цукрова голова. Урочисто відкритий 20 грудня 1968 року, його штаб-квартиру спроектував один із найвпливовіших імен у сучасній міжнародній архітектурі: бразильський Оскар Німейєр.

Головна будівля FGV виходить на бухту Енсеада-де-Ботафого з прибережною велосипедною доріжкою та зеленими зонами, які ідеально підходять для прогулянок та інших заходів на свіжому повітрі.

Він оточений хостелами та готелями, барами, торговими центрами та магазинами, станціями метро та автобусними лініями. а також офісні будівлі, в яких розташовані головні офіси великих бразильських і транснаціональних корпорацій.

Дослідницькі центри

CBR

Центр дослідження поведінки (CBR) покладається на міждисциплінарні дослідження поведінки, щоб краще зрозуміти, як економічні, екологічні та соціальні чинники впливають на прийняття рішень у сферах інтересів для бізнесу, урядових і неурядових організацій, а також політиків.

Місія CBR полягає у збільшенні соціального добробуту шляхом дослідження поведінки.

Використовуючи знання поведінкових наук, ми визначаємо, розробляємо та перевіряємо ефективність втручань, спрямованих на вирішення серйозної соціальної проблеми.

CBFR

Центр банківських і фінансових досліджень у Ріо (CBFR) сприяє передовим міжнародним дослідженням у сфері банківської справи та фінансів і служить форумом для передачі знань і співпраці між науковцями та практиками. CBFR прагне досягти цих цілей шляхом співпраці з провідними міжнародними дослідниками в галузі банківської справи та фінансів зі шкіл Азії, Європи, Латинської Америки та США.

Дослідницькі питання, які досліджують дослідники CBFR, охоплюють широкі сфери банківської справи та фінансів, такі як функціонування кредитних ринків, важливість банківської справи для економічного розвитку або взаємодія між фінансовим і банківським регулюванням, а також якість фінансової та банківської діяльності. послуги. Для обговорення цих дослідницьких питань і поширення результатів дослідницьких проектів CBFR публікує інформаційний бюлетень і серію робочих документів, пропонує стипендії та програму для відвідувачів, а також організовує дослідницькі семінари, семінари, міжнародні конференції та політичні заходи.

ARC A&A

ARC-A&A – Центр прикладних досліджень з бухгалтерського обліку та аналітики має місію розвивати та поширювати знання з бухгалтерського обліку та аналізу даних.

У цьому сенсі ми розвиваємо прикладні дослідження, спрямовані на вирішення реальних проблем у сферах планування, бюджетування, бухгалтерського обліку, аудиту та аналізу даних; ми співпрацюємо з аналогічними всесвітньо визнаними дослідницькими центрами; ми готуємо звіти про дослідження для публікації в основних наукових журналах області; і ми готуємо технічні документи, щоб впливати на політиків, установників стандартів і регуляторів.

CECIN

Центр досліджень конкурентоспроможності та інновацій (CECIN) є ініціативою Brazilian School of Public and Business Administration Fundação Getulio Vargas (FGV EBAPE). Він розвиває прикладні дослідження конкурентоспроможності та інновацій, сприяючи співпраці проектів з дослідниками та державними та приватними організаціями на національному та міжнародному рівнях.

Загальна мета Центру досліджень конкурентоспроможності та інновацій — стати бразильським і латиноамериканським джерелом у прикладних дослідженнях у сферах конкурентоспроможності, ефективного державного управління, економічних досліджень, суспільних і бізнес-інновацій, креативних індустрій та економіки досвіду.

  Рейтинги

  Національна консолідація

  CAPES - Федеральне агентство Бразилії з підтримки та оцінки вищої освіти
  Координація удосконалення кадрів вищої освіти

  • Максимальна оцінка за академічними програмами.
   • MSc & PhD;
   • Максимальна оцінка для професійних магістерських програм.
   • Executive Master in Business Administration (MEX);
   • магістр управління бізнесом - інтенсивний (MEXi);
   • Магістр менеджменту (MIM).

  4 клас
  Рекомендований у 2011 році CAPES, професійний ступінь магістра державного управління розпочав свою діяльність з оцінкою 4.

  • Професійний магістр державного управління - MAP.

  Джерело: Координація вдосконалення персоналу вищої освіти (CAPES), 2017 р. CAPES відповідає за оцінку всіх магістерських програм у Бразилії.


  ENADE - Національний іспит успішності студента

  • Найкраща програма для студентів

  Курс бакалаврату бізнес-адміністрування у FGV EBAPE отримав максимальний бал за показниками якості, оприлюдненими Міністерством освіти у 2019 році. Курс отримав 5 балів у Національному іспиті успішності студентів (ENADE) і Концепції попереднього курсу (CPC).

  Джерело: Національний інститут освітніх досліджень і досліджень Анісіо Тейшейра (INEP), 2019 р.


  IGC - Загальний покажчик відкритих курсів

  • Максимальний 5 бал

  FGV EBAPE класифікується як один із найкращих вищих навчальних закладів Бразилії згідно з Índice Geral de Cursos (IGC), опублікованим 12 грудня 2019 року Міністерством освіти (MEC). Школа є одним із небагатьох висококласних вищих навчальних закладів, згідно з IGC. Лише 2,03% вищих навчальних закладів отримали оцінку 5 за цим індексом.

  Джерело: Національний інститут освітніх досліджень і досліджень Анісіо Тейшейра (INEP), 2019 р.


  Гія Абріль

  Посібник для студентів

  • Максимальна оцінка за програмою бакалавра - бакалавр з адміністрування

  Восьмий рік поспіль 5-зірковий ступінь з ділового адміністрування. Guia do Estudante — це путівник для студентів щодо вибору програм бакалаврату.

  Джерело: за матеріалами Guia do Estudante, Abril Publishing - 2018.


  Міжнародна консолідація

  Школа є однією з найкращих бізнес-шкіл у світі. У 2014 році FGV EBAPE отримала міжнародну акредитацію EQUIS за Європейською системою покращення якості, яка є однією з найважливіших сертифікацій в академічному світі. У 2018 році FGV EBAPE отримала знак AACSB від найважливішого органу акредитації бізнес-шкіл у США. У березні 2015 року професійний магістр державного управління (MAP), запропонований FGV EBAPE, отримав акредитацію Міжнародної комісії з акредитації освіти та навчання державного управління (ICAPA), яка є установою, що відповідає за акредитацію освітніх програм державного управління. . Нещодавно FGV EBAPE стала першою школою в Бразилії, яка була акредитована Мережею шкіл державної політики, справ і управління (NASPAA).

  Акредитації

  Акредитація EFMD EquisАкредитація AACSB

  Відгуки учнів

  Розташування

  • Rio de Janeiro

   Edifício Roberto Campos - R. Jorn. Orlando Dantas, 30 - Botafogo, Rio de Janeiro - RJ, 22231-010, , Rio de Janeiro

  • Bailrigg

   Lancaster University, LA1 4YW, Bailrigg

   • Montreal

    McGill University Rue Sherbrooke Ouest,845, H3A 0G4, Montreal

    • Yokohama

     Yokohama National University, 240-8501, Yokohama

     • Bengaluru

      Indian Institute of Management Bangalore, 560051, Bengaluru

      Запитання