FFHS Swiss Distance University of Applied Sciences

FFHS Swiss Distance University of Applied Sciences

FFHS Swiss Distance University of Applied Sciences

Введення

Швейцарський дистанційний університет прикладних наук (Fernfachhochschule Schweiz – FFHS) є національно визнаним університетом. З 1998 року пропонує ступенем бакалавра та магістра, а також програми підвищення кваліфікації. Маючи понад 20-річний досвід дистанційного навчання, це провідний університет електронного навчання в Швейцарії і є альтернативою для студентів, які бажають поєднувати роботу, сім’ю та навчання.

FFHS має чотири офіси в Цюріху, Базелі, Берні та Бригу. У ньому працює 150 співробітників і понад 500 викладачів, які передають свої спеціальні знання приблизно 2900 студентам (статус: 2021) у практичний спосіб. У своїх чотирьох науково-дослідних інститутах FFHS проводить дослідження, орієнтовані на застосування, у галузях веб-науки, менеджменту та інновацій, охорони здоров’я та електронного навчання за дорученням федерального уряду.

З 2004 року FFHS є афілійованим з Університетом прикладних наук і мистецтв Південної Швейцарії (Scuola Universitaria Professionale della Svizzera Italiana - SUPSI) і включено в його загальну стратегію.

З 2017 року FFHS має кафедру ЮНЕСКО персоналізованої та адаптивної дистанційної освіти.

Піонер у змішаному навчанні

FFHS пропонує курси для отримання ступеня за моделлю «змішаного навчання» понад 20 років і вважається піонером дистанційного навчання у Швейцарії. Його модель заснована на приблизно 80% самостійного або онлайн-навчання і 20% навчання в класі. Інноваційна форма навчання – поєднання електронного навчання з традиційним навчанням і безпосереднім практичним значенням – заповнює прогалину в швейцарській системі освіти: FFHS готує висококваліфікованих фахівців, не усуваючи їх з ринку праці.

Розташування

 • Brig

  Schinerstrasse,18, 3900, Brig

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання